Return to Website

Dance Way Web Forum

Visit the Dance Way Web Forum

Dance Topics and much more...

Post a new article at no cost for the world to see!

Dance Way Web Forum
Start a New Topic 
Author
Comment
Dokuzuncu tümende yani askeriyede yüzbaşı Joe diye bir subay varmış. Kisaca Jo diye de taninir

Dokuzuncu tümende yani askeriyede yüzbaşı Joe diye bir subay varmış. Kisaca Jo diye de taninir; George SOROS'un vakif sekreteri oldu (erken emeklilikten sonra)... Tekmil orduda, genelde herkes bu yzb'dan illallah demiş. Çünkü her girdiği iddiayı kazanıyormuş. Bereket versin; özel bir kararname çıkarılmış da, Jo'nun sürgünü gerçekleşmiş. Ve bizim yzb. sekizinci tümene postalanmış. Genelkurmay gizli haberalma birimleri de önlem alarak önceden gizlice telefon etmişler;
- Bu yerdegişimi alan yüzbaşıya amman haa dikkat! Sakın kimseyle iddiaya girmesin. Ak'a kara der yine de iddiayi kazanır; sizi potinsiz donsuz birakir, diye uyarıda bulunmuş.
Sekizinci tümen komutanı; "Olur mu canım öyle şey!", deyip telefonu kapatmış.
Neyse bizim yzb. gelmiş ve sekizinci tümen komutanının karşına geçerek - Ben geldim, demiş.
Komutan:
- Sen misin şu meşhur yzb. Joe, der demez, bizimki;
- Aaa komutanım beni hatırladınız mı, demiş
- Hayır hatırlamadım!
- Olur mu komutanım; daha dün gibi, Irak'ta köylüleri bir bombada ne kadar kelle bahsi oynayarak köklüyorduk hani; sen daha cok kazaniyordun...
- Yok canım ben Iraklilari degil Afganlilari köylerini ve sonra Libya'yi kökledim; öbür alanlarda baska güclerin silah denemeleri vardi; karistiriyorsun...
- Yaapma yaa komutanım; ben adım gibi hatırlıyorum; Suriye'ye Suriyeli kiliginda sizmaga calisan tim'deyken sizin kıçınıza Bashar marka şarapnel parçası girmişti. Hatta seni ilk ben kucakladim, orana pansuman yaptim... Kesin onun yara izi de kalmıştır.
- Olur mu be, sen manyak mısın; ben ne o Suriye'ye sizan provokatör timlerine katıldım, ne de kıçımda şarapnel yarası var.
- Komutanım 100 $ iddiasina girerim ki sizin kıçınızda şarapnel yarası var demiş...
Ve 100$ iddiasına girilmiş. Sekizinci tümen komutanı indirmiş pantalonu ve yaranın olmadığını göstermiş.
Yzb:
- Ah komutanım, çok özür dilerim. yanılmışım. Buyurun 100$ ınızı demış ve 100$ i vermiş. Ben ya Libya ile Suriye'yi karistirdim ya da göhtleri; özür dilerim!
Bahsi kazanan Sekizinci tümen komutanı sevine sevine Dokuzuncu Tümen komutanını telefonla arayarak
- Heh heh hee, bu muydu yaa her iddiayı kazanan adam dediginiz?!
- Ne oldu ki?
- Ìddiaya girdim ve kazandım.
- Ne?! Sakin ona kıçımı gösterdim deme!
- Nereden anladın kıçımı gösterdiğimi?!
- Ulan seni komutan edenin agzına iscayim; kahrolasi ippne; o adam senin kıçını görmek için bütün amerikan ordusuyla iddiaya girmişti. Göhtün sayesinde milyarder oldu!..

______,\!!///____
______( ô ô )_____
___ooO-(_)-Ooo___

♥Anlatanlar: Saadet Gürses, Saadet Işıl Aksoy, Saadettin Erbil, Sadri Alışık, Saim Alpago, Saime Arcıman, Salih Bademci, Salih Güney, Salih Kalyon, Salih Tozan, Saltuk Kaplangı, Sami Ayanoğlu, Samiye Hün, Sanem Çelik, Serenay Sarıkaya, Sarp Akkaya, Sarp Apak, Sarp Levendoğlu, Saruhan Hünel, Savaş Başar, Savaş Dinçel, Savaş Taner, Savaş Yurttaş, Şahap Sayılgan, Sebahat Adalar, Seda Akman, Sedat Mert, Seden Kızıltunç, Sefa Zengin, Seher Terzi, Seher Şeniz, Deniz Seki, Selahattin Taşdöğen, Selda Alkor, Selda Özbek, Selda Özer, Selen Seyven, Selen Uçer, Selim Gürata, Selim Naşit Özcan, Selin Demiratar, Selin İşcan, Selma Ergeç, Selma Güneri, Selma Kutluğ, Selma Tarcan, Selçuk Uluergüven, Selçuk Yöntem, Selçuk Özer, Sema Çeyrekbaşıoğlu, Sema Önür, Sema Özcan, Semra Sar, Semra Özdamar, Serpil CAKMAKLI, Senan Kara, Senih Orkan, Sennur Kaya, Serap Akıncıoğlu, Serap Aksoy, Serap Eyüboğlu, Seray Gözler, Serdar Gökhan, Serdar Orçin, Serhan Arslan, Serhan Yavaş, Serhat Kılıç, Serhat Tutumluer, Serkan Ercan, Serkan Keskin, Serkan Şenalp, Sermet Serdengeçti, Sermin Hürmeriç, Sermiyan Midyat, Serpil Tamur, Serpil Çakmaklı, Serpil Örümcer, Serra Yılmaz, Settar Tanrıöğen, Sevda Demirel, Sevda Ferdağ, Sevgi Berna Biber, Sevgi Onat, Sevgi Sakarya, Sevil Üstekin, Sevim Çalışgir, Sevim Çağlayan, Sevinç Aktansel, Sevinç Erbulak, Sevtap Parman, Sevtap Çapan, Seyfi Havaeri, Seyhan Arman, Seyyal Taner, Sezai Altekin, Sezai Aydın, Sezer Güvenirgil, Sezer Sezin, Sezer İnanoğlu, Şafak Sezer, Sezgi Mengi, Seçkin Piriler, Sibel Gökçe, Sibel Seyhan, Sibel Turnagöl, Simge Tertemiz, Sinan Albayrak, Sinan Bengier, Sinan Tuzcu, Sinan Çalışkanoğlu, Sinem Kobal, Sinem Öztürk, Sırrı Elitaş, Sırrı Gültekin, Sırrı Süreyya Önder, Sıtkı Akçatepe, Sıtkı Sez