Return to Website

Dance Way Web Forum

Visit the Dance Way Web Forum

Dance Topics and much more...

Post a new article at no cost for the world to see!

Dance Way Web Forum
Start a New Topic 
Author
Comment
Yine Sarikamis ormanlarinda raslanan bir olay... Disi aslan ölünce erkek aslan depremsiyona ugrami

Yine Sarikamis ormanlarinda raslanan bir olay... Disi aslan ölünce erkek aslan depremsiyona ugramis... Bir dosta acilmis utana sikila; yalnizlik Allah'a mahsus, seni TV'ye beni eversene skiper abla programina cikaralim program yöneten hanim seni de ciftlestirsin, demisler.
- Yav, serde krallik var, gülerler; alay ederler, ne bileyim cekiniyorum.
- Abi, ne demek, orada bayanlar da dolu, secmece kavun gibi, yokluyorsun caya cikarilma ayalariya otelde geceliyorsun, elektrik aldik ayaklariyla deniz kiyisinda falan gecelettiriliyorsun, yani tam uzaktan kumanda; alkislarla seni nereyese yatak odasina dek ite kaka sokup...
- Anladim anladim, o kadar da hayvan degilim yav, bende arka odada flat TV var, gizli izliyom zaten, problem, benim agirligima dayanacak kalitede biri...
Neyse, uzatmayalaim, daha ilk birinci saatte hemen aday bulunyor; Alakilise ormaninda yetismis tilkigillerden kizkurusu Lallik, izleyicilerin aylardir tanidigi, her programda abone bir deneyimli aday, anlatilan prosedürden gecirilerek izdivac odasina dek.... An be an canli yayin... Ciftlestitiliyorlar; tamam! Belgeli!
Gel zaman git zaman, tilkiye mazisini soruyor aslan;
- Sana ilk kim atladi?
- Bu Aladag'da oturan Cirik Kurt var ya, o bana ilk tecavüz edendir...
- Deme! Askerden tanirim! Bana da pek saygilidir bu hayvan oglu hayvan; ne etsem de senin öcünü alsam?
- Erzurumluymussun ulan yavsak, de!
- Dumlu'luyum, ne olmyus yani, diiyecek; Dumlu oranin merkez bucagi degil mi lan serefsiz, deyip aliverirsin altina!
Güzel numara. Raslanti gibi cikiyiror aslan yol üstüne!
- Cirik hele gel, yavrum! Benim ormanimda bir Erzurumlu haa? Pasaport kontrolü; ver!
Veriyor; kimlik kartini, ehliyet falan;
- O ne! Karsli yaziyor lan bunlarin hepsinde!
Elleyemiyor ama gece tilki yataga girmiyor;
- Bir de aslan diye geciniyorsun; seyine tümküreyim!
- Ne yapsaydim yani? Hayvan herif tüm evraklarda temiz cikti!
- Yav, bul bir bahane! Cigara iste! Filtresiz verirse, "Bir aslana bunu mu layik gördün" de; gecir! Yook, filtreli verrse; "Beni hanim evladi mi sandin" de! Aynen!
Yapiyor;
- Cirik sen tiryakisin bilirim; hele bana bir cigara ver!
Zavalli hayvan titreyerek soruyor;
- Efendim filtreli mi olsun filtresiz mi?

Aslan kafasini kasiyor, kasiyor, kasiyor;
- Ne dedin, ne dedin! Bir aslanin sorusuna soru ile karsilik vereni ne yaparlar, lan nonos, diyor!
Geciriyor.

TEMPORARY/CHANGE!

•*¨`*•. (¯`v´¯ (¯`v´¯ .•*¨`*•
. . . •*¨`*•.¸(¯`v´¯ ¸.•´*¨`*•

♥Anlatanlar: Ebru Ceylan, Ebru Cündübeyoğlu, Ebru Kahvecioğlu, Ebru Karanfilci, Ebru Saçar, Ece Ekşi, Ece Erken, Ece Uslu, Eda Ece, Ediz Hun, Efe Çadırcıoğlu, Efkan Efekan, Ege Aydan, Ege Ernart, Ege Tanman, Ekin Türkmen, ***** Bora, ***** Dümer, Elif Melda Yılmaz, Elif Pektaş, Elif İnci, Elvin Beşikçioğlu, Emel Büyükburç, Emel Göksu, Emel Sayın, Emine Şans Umar, Emrah Elçiboğa, Emrah Özertem, Emre Altuğ, Emre Canpolat, Emre Kınay, Emre Korkmaz, Emre Yetim, Engin Akyürek, Engin Altan Düzyatan, Engin Benli, Engin Cezzar, Engin Günaydın, Engin Hepileri, Engin İnal, Engin Şenkan, Enis Fosforoğlu, Eray Demirkol, Ercan Kesal, Ercan Yazgan, Erdal Beşikçioğlu, Erdal Tosun, Erdal Özyağcılar, Erdem Ergüney, Erden Alkan, Erdinç Dinçer, Erdoğan Akduman, Erdoğan Aydemir, Erdoğan Dikmen, Eren Balkan, Ergin Orbey, Ergun Köknar, Ergün Uçucu, Erhan Abir, Erhan Dilligil, Erhan Ufak, Erhan Yazıcıoğlu, Erkan Aydoğan Oflu, Erkan Bektaş, Erkan Can, Erkan Petekkaya, Erkan Sever, Erkan Yücel, Erol Amaç, Erol Babaoğlu, Erol Büyükburç, Erol Durak, Erol EVGÌN, Erol Günaydın, Erol Kardeseci, Erol Keskin, Erol Taş, Er