Return to Website

Dance Way Web Forum

Visit the Dance Way Web Forum

Dance Topics and much more...

Post a new article at no cost for the world to see!

Dance Way Web Forum
Start a New Topic 
Author
Comment
Stockholm'deyim; diskoda hukuktan yeni mezun kizlarla fazla mesai yaptik;.geç vakit eve gelebildim

Stockholm'deyim; diskoda hukuktan yeni mezun kizlarla fazla mesai yaptik;.geç vakit eve gelebildim, normal olarak hafif alkollü. O sıra telefon çaldı, açtım. Karşımda tanımadığım bir Ìsvecli;

- "Kimsiniz" sorusunu dahi sormadan direkt girdi; Lasse orada mı?

- Yok.

- Öyleyse ahizeyi Markus'a ver!

- O da yok; zaten olsa da uyku saati...

- İyi, Ronaldo'yu uyandir sen!

- Nasil uyandircagim olmayan adami?!
- Kizlari ver bari!
- Kiz bulsam kendime alikorum; sana niye vereyim!

- Kahretsin! Kimsin necisin sen orada mister?

- "Ben hırsızım" dedim ve kapattım herifin yüzüne telefonu.
Gülmem agzima tikandi kaldi; Ìsvec'te oldugumu unutmamaliydim; bes dakika oldu olmadi iki minibüs polis...

•*¨`*•. (¯`v´¯) (¯`v´¯) .•*¨`*•
. . . •*¨`*•.¸(¯`v´¯)¸.•´*¨`*•

Memi Mehmet ERCAN'a, elleri cebinde hali perisan bir siir ceken Müslümcü görürsen beni animsa...
♥Anlatanlar: Dario Moreno, Defne Halman, Defne Yalnız, Demet Evgar, Demet Şener, Demir Karahan, Demiray Erül, Denis Moschitto, Deniz Akkaya, Deniz Oral, Deniz Türkali, Deniz Uğur, Deniz Çakır, Deniz Özerman, Derya Alabora, Derya Arbaş, Derya Baykal, Derya Kurtuluş, Devin Özgür Çınar, Didem Erol, Devrim Evin, Devrim Parscan, Diclehan Baban, Didem Germen, Dilaver Uyanık, Dilber Ay, Dilek Pakalın, Dilek Serbest, Dinçer Çekmez, Dolunay Soysert, Doğa Bekleriz, Doğa Rutkay, Doğan Bavli, Dursun Ali Sarıoğlu, Durukan Ordu, Duygu Ankara, Duygu Çetinkaya
Adı saklı Lapon bilgesi der ki;
Minnet borcu, hayvanda, insana oranla daha fazla gelismistir; ne kadar kizarsa kizsin, bir kez minnet tasidigi insanin bir yerini isirmaz; fakat insan'a gelince, isirmaktan öte...

*+*
Adı saklı Lapon bilgesi der ki;
Modernizasyon, insani yilanlastirmadi mi; saglicakla yürüyüp asmak varken daglari altindan kivrilip geciyoruz...