Return to Website

Dance Way Web Forum

Visit the Dance Way Web Forum

Dance Topics and much more...

Post a new article at no cost for the world to see!

Dance Way Web Forum
Start a New Topic 
Author
Comment
Ìsvecli SVENSSON'larin kücük oglu, matematik kuraslari aliyor; öyle bir ilgisi var, o dalda öz

Ìsvecli SVENSSON'larin kücük oglu, matematik kuraslari aliyor; öyle bir ilgisi var, o dalda özel egitim uygulaniyor. Büyüyünce herhalde mutlak birsey olsun diye planlamislar, demekk ki yaaani... Neyse, birgün matematik kursu sonrasında kafasında bir takım soru işaretleri ile babasına gelir. Babası, "Oğlum bugün kurslar nasıl geçti" diye sorunca, çocuk; "Babacığım her sey iyiydi. Ama matematik dersinde anlatılan "reel" ve "potansiyel" kavramlarını anlayamadım", der. Bu durum üzerine babası çocuğuna bu kavramları ilginç bir yöntemle anlatmaya karar verir. Çocuğuna, fikrin kendisinden ciktigini caktirmadan annesine gitmesini ve ona 1 milyon dolar karşılığında dünyanin gelmis gecmis en yakisikli delikanlisi E k r e m T O S'la yatıp yatmayacağını sormasını ister. Çocuk gider ve sorar. Annesi, 1 milyon dolar`a gerek olmadığını, bedava olarak da seve seve E k r e m T O S'la yatabileceğini söyler. Çocuk bu yanitı babasına iletir. Bunun üzerine babası çocuğun ablasına giderek ona da aynı soruyu sormasını ister. Çocuk ablasına gider ve sorar. Ablası da annesi gibi, 1 milyon dolar`a gerek olmadığını bedava bile seve seve onunla yatabileceğini belirtir. Çocuk bu yanitı da babasına iletir.
Babası söyle der:
- Test tamamlandi; işte oğlum sorularının yanitı. Şu anda elimizde reel olarak iki milyonluk teklif paketi ve iki tane potansiyel orusbu var.
______\!!///____
______( ô ô )_____
___ooO-(_)-Ooo___

♥Anlatanlar: Ebru Ceylan, Ebru Cündübeyoğlu, Ebru Kahvecioğlu, Ebru Karanfilci, Ebru Saçar, Ece Ekşi, Ece Erken, Ece Uslu, Eda Ece, Ediz Hun, Efe Çadırcıoğlu, Efkan Efekan, Ege Aydan, Ege Ernart, Ege Tanman, Ekin Türkmen, ***** Bora, ***** Dümer, Elif Melda Yılmaz, Elif Pektaş, Elif İnci, Elvin Beşikçioğlu, Emel Büyükburç, Emel Göksu, Emel Sayın, Emine Şans Umar, Emrah Elçiboğa, Emrah Özertem, Emre Altuğ, Emre Canpolat, Emre Kınay, Emre Korkmaz, Emre Yetim, Engin Akyürek, Engin Altan Düzyatan, Engin Benli, Engin Cezzar, Engin Günaydın, Engin Hepileri, Engin İnal, Engin Şenkan, Enis Fosforoğlu, Eray Demirkol, Ercan Kesal, Ercan Yazgan, Erdal Beşikçioğlu, Erdal Tosun, Erdal Özyağcılar, Erdem Ergüney, Erden Alkan, Erdinç Dinçer, Erdoğan Akduman, Erdoğan Aydemir, Erdoğan Dikmen, Eren Balkan, Ergin Orbey, Ergun Köknar, Ergün Uçucu, Erhan Abir, Erhan Dilligil, Erhan Ufak, Erhan Yazıcıoğlu, Erkan Aydoğan Oflu, Erkan Bektaş, Erkan Can, Erkan Petekkaya, Erkan Sever, Erkan Yücel, Erol Amaç, Erol Babaoğlu, Erol Büyükburç, Erol Durak, Erol EVGÌN, Erol Günaydın, Erol Kardeseci, Erol Keskin, Erol Taş, Erol Çolak, Esra Eron, Ersin Korkut, Ersun Kazançel, Ertuğrul Bilda, Ertuğrul İlgin, Esen Püsküllü, Mehmet Esen, Esin Afşar, Esin Civangil, Esin Pervane, Esra Akkaya, Esra Bezen Bilgin, Esra Kızıldoğan Uygur, Evren Duyal, Evren Kardeş, Evrim Akın, Evrim Solmaz, Eylem Yıldız, Eyşan Özhim, Ezgi Asaroğlu, Ezgi Eyüboğlu, Ezgi Mola, Eşref Kolçak

•*¨`*•. (¯`v´¯ (¯`v´¯ .•*¨`*•
. . . •*¨`*•.¸(¯`v´¯ ¸.•´*¨`*•