Return to Website

Dance Way Web Forum

Visit the Dance Way Web Forum

Dance Topics and much more...

Post a new article at no cost for the world to see!

Dance Way Web Forum
Start a New Topic 
Author
Comment
Erzurumlu CIRIK sabah uçağı ile Berlin'e gidiyor. Deli Türkan'la özel anlamda bir is görüsm

Erzurumlu CIRIK sabah uçağı ile Berlin'e gidiyor. Deli Türkan'la özel anlamda bir is görüsmesini hallettikten sonra akşam uçağı ile Erzurum'a dönmek istemekte...aksilik uçagi kaçırır. Gece, zorunlu olarak bir otelin yolunu tutar; odasına çıkıp uyur. sabah saat 7'de resepsiyona gidip hesabını sorar.
Eline bir fatura uzatırlar CIRIK'in gzöleri tam cirilir; şaşırır.Ulan bir başımızı koyduk ve kalktik 400 dolar... Olur mu. der.
- Ama efendim hizmetlerimiz var.
CIRIK faturaya bakar T.K.P 100$
- T.K.P ne?
- Tenis kortlarını kullanma parası.
Ben kullanmadım ki der CIRIK.
- Kullansaydınız efendim 6 tane kortumuz var.
Lahavle, der CIRIK ve yine bakar H.K.P 150$
- Bu ne?
- Havuzu kullanma parası
- Kullanmadim ki, der CIRIK.
Resepsiyon memuru gayet sakin bir bicimde; kullansaydiniz, üc tane havuzumuz var, iki tanesi olimpik.
CIRIK çok sinirlenir ve hemen bir kalem ister. Faturanın altına aynen sunu yazar.
T.H.P 500$. Ve resepsiyon memuruna uzatır.
- Ver bakalım 100$ sizin de bana 500$ borcunuz vardur, der CIRIK. Resepsiyon memuru şaşırır.
- C.H.P ne oluyor?
CIRIK'i Halletme Parası.
Aman efendim olur mu öyle şey estağfurullah, der resepsiyon memuru.
- Niye olmasin, kardesim; CIRIK buradaydı bütün gece. Halletseydiniz!

♥Anlatanlar: Rafa Radomisli, Ragga Oktay, Ragıp Savaş, Raif Hikmet Çam, Rana Cabbar, Rasim Öztekin, Refik Kemal Arduman, Reha Yeprem, Reha Yurdakul, Remzi Jöntürk, Rıza Akın, Rıza Kocaoğlu, Rıza Pekkutsal, Rıza Tüzün, Rojda Demirer, Ruhi Sarı, Ruhsar Öcal, Rutkay Aziz, Rüçhan Çalışkur, Rüya CAGLA

Sarikamisli Fako ile Saho birgün sokakta bir penguen bulmuslar ve onu karakola göturmusler. komser onlara bu hayvanı cabuk hayvanat bahcesine göturun demiş. aksama doğru komser pencereden dısarı bakarken temel İle dursun pengueni ortalarına almıs gezdiriyorlar. Komser pencereyi acıp demişki
Komser
- Sayin sahislar, ben size o hayvanı hayvanat bahjcesine götürün demedim mi?
Fako ve Saho saskin bicimde;
- Tamam da göturdük, simdi de sinemaya götürüyoruz, demişler.

♥Anlatanlar: Saadet Gürses, Saadet Işıl Aksoy, Saadettin Erbil, Sadri Alışık, Saim Alpago, Saime Arcıman, Salih Bademci, Salih Güney, Salih Kalyon, Salih Tozan, Saltuk Kaplangı, Sami Ayanoğlu, Samiye Hün, Sanem Çelik, Serenay Sarıkaya, Sarp Akkaya, Sarp Apak, Sarp Levendoğlu, Saruhan Hünel, Savaş Başar, Savaş Dinçel, Savaş Taner, Savaş Yurttaş, Şahap Sayılgan, Sebahat Adalar, Seda Akman, Sedat Mert, Seden Kızıltunç, Sefa Zengin, Seher Terzi, Seher Şeniz, Deniz Seki, Selahattin Taşdöğen, Selda Alkor, Selda Özbek, Selda Özer, Selen Seyven, Selen Uçer, Selim Gürata, Selim Naşit Özcan, Selin Demiratar, Selin İşcan, Selma Ergeç, Selma Güneri, Selma Kutluğ, Selma Tarcan, Selçuk Uluergüven, Selçuk Yöntem, Selçuk Özer, Sema Çeyrekbaşıoğlu, Sema Önür, Sema Özcan, Semra Sar, Semra Özdamar, Serpil CAKMAKLI, Senan Kara, Senih Orkan, Sennur Kaya, Serap Akıncıoğlu, Serap Aksoy, Serap Eyüboğlu, Seray Gözler, Serdar Gökhan, Serdar Orçin, Serhan Arslan, Serhan Yavaş, Serhat Kılıç, Serhat Tutumluer, Serkan Ercan, Serkan Keskin, Serkan Şenalp, Sermet Serdengeçti, Sermin Hürmeriç, Sermiyan Midyat, Serpil Tamur, Serpil Çakmaklı, Serpil ÖRÜMCER, Serra Yılmaz, Settar Tanrıöğen, Sevda Demirel, Sevda Ferdağ, Sevgi Berna Biber, Sevgi Onat, Sevgi Sakarya, Sevil Üstekin, Sevim Çalışgir, Sevim Çağlayan, Sevinç Aktansel, Sevinç Erbulak, Sevtap Parman, Sevtap Çapan, Seyfi Havaeri, Seyhan Arman, Seyyal Taner, Sezai Altekin, Sezai Aydın, Sezer Güvenirgil, Sezer Sezin, Sezer İnanoğlu, Şafak Sezer, Sezgi Mengi, Seçkin Piriler, Sibel EGEMEN, Sibel Gökçe, Sibel Seyhan, Sibel Turnagöl, Simge Tertemiz, Sinan Albayrak, Sinan Bengier, Sinan Tuzcu, Sinan Çalışkanoğlu, Sinem Kobal, Sinem Öztürk, Sırrı Elitaş, Sırrı Gültekin, Sırrı Süreyya Önder, Sıtkı Akçatepe, Sıtkı Sezgin, Soner Ağın, Songül Öden, Suat Oktay Senocak, Suat Sungur, Sumru Yavrucuk, Suna Keskin, Suna Pekuysal, Suna Selen, Suna Yıldızoğlu, Suphi Kaner, Suzan Aksoy, Suzan Avcı, Sönmez Atasoy, Süeda Çil, Süheyl Uygur, Süleyman Turan, Sümer Tilmaç, Süreyya Güzel