Return to Website

Dance Way Web Forum

Visit the Dance Way Web Forum

Dance Topics and much more...

Post a new article at no cost for the world to see!

Dance Way Web Forum
Start a New Topic 
Author
Comment
Sarıkamış gar binasına ek lojmanlar yapildiginda bir tuhaflik yasanmaga başlandi; tren gectigin

Sarıkamış gar binasına ek lojmanlar yapildiginda bir tuhaflik yasanmaga başlandi; tren gectiginde bazi kapilar, dolaplar kendiliginden açiliyordu. Istasyon'a en yakin lojman gar sefinin evidir ve en cok da onun hanimi rahatsiz olmaktadir. Bunun için evhanimi bir gün bir marangoz çağırır. Marangozu yatak odasına götürür ve dolabı gösterir. O anda bir tren geçer ve gardrobun kapağı kendiliğinden açılır. Marangoz menteşelere, kilide bakar. Hanımefendi buradan gardrobunuzun nesi olduğunu anlayamadım. Şimdi ben içine gireyim ve siz kapağı kapatın, böylece ben içeriden bakarım belki böyle anlarım der. Marangoz içeri girer, kadın kapağı kapatır. O anda kapı çalar. Kadın kapıyı açar. Kadının kocası gelmiştir. Kocası doğru odasına gider ve üstünü çıkarıp asmak için gardrobunu açar. Bir bakar ki gardropta bir adam. Kızarak adama bağırır. - Ne işin var senin burada?
Marangoz korkmuş bir durumda yanit verir.
- Şeyy, beyefendi ne desem ki, şimdi size burada tren bekliyorum desem inanır mısınız?

♥Anlatanlar: Hadi Hün, Hadi Çaman, Hakan Altıner, Hakan BALAMÌR, Hakan Bilgin, Hakan Boyav, Hakan Eratik, Hakan Gerçek, Hakan Karahan, Hakan Meriçliler, Hakan Vanlı, Hakan Yılmaz, Hakkı Karadayı, Hale Akınlı, Hale Soygazi, Halil Ergün, Halil Sezai, Halil İbrahim Aras, Halis Bayraktaroğlu, Halit Akçatepe, Halit Ergenç, Haluk Bilginer, Haluk Kurtoğlu, Hamdi Alkan, Hamit Haskabal, Hande Ataizi, Hande Kazanova, Hande Subaşı, Harika Değirmenci, Harika Özovalı, Hasan Nail Canat, Hasibe Eren, Hatice Aslan, Havin Funda Saç, Hayati Hamzaoğlu, Hayati Çitaklar, Haydar Zorlu, Hayrettin Karaoğuz, Hayri Esen, Hayrullah Evrenöz, Hazal Kaya, Hazım Körmükçü, Hikmet Karagöz, Hikmet Körmükçü, Hilal Uysun, Hilmi Erdem, Rozet Hubeş, Hulusi Kentmen, Hülya Avşar, Hülya DARCAN, Hülya Gülşen Irmak, Hülya Karakaş, Hülya Koçyiğit, Hülya Tuğlu, Hümay Güldağ, Hümeyra, Hüseyin Akşen, Hüseyin Alp, Hüseyin Avni Danyal, Hüseyin Baradan, Hüseyin Elmalıpınar, Hüseyin Kutman, Hüseyin Peyda, Hüseyin Santur, Hüseyin Zan, Hüseyin Şadi Karagözoğlu

•*¨`*•. (¯`v´¯ (¯`v´¯ .•*¨`*•
. . . •*¨`*•.¸(¯`v´¯ ¸.•´*¨`*•