Return to Website

Dance Way Web Forum

Visit the Dance Way Web Forum

Dance Topics and much more...

Post a new article at no cost for the world to see!

Dance Way Web Forum
Start a New Topic 
Author
Comment
Fako Ìsvec'e siginmaci göcmen olarak girer. Ona da birtakim tuhafliklar girer; kendini acil hasta

Fako Ìsvec'e siginmaci göcmen olarak girer. Ona da birtakim tuhafliklar girer; kendini acil hasta hisseder. Hastaneye gider. Belden asagisini gösterir; hemen anlaralr ve onu asagi kliniklere indiriler. Alt organlarin üst uzman doktoru Lotta SVENSSON, Fako'ya derdini sorar.
- VALLA DOKTOR HANIM, söylemege utaniyorum; o iş var ya, geldim geleli YAPAMIYORUM.
Doktor hanım hastayı muayene eder, tahliller yapar sonunda reçetesini yazar ve hastayı bir ay sonra tekrar gelmek üzere gönderir. Bir ay sonra hasta adam tekrar kontrole gelince doktor hanım sorar;
- NE OLDU TEDAVİM İŞE YARADI MI?
- Daha kötü, tik bile yok! Ne yazik ki hic yapamiyorum.
Doktor "ALLAH ALLAH" der. Tekrar aynı muayene ve tahlilleri yapar hastaya reçeteyi düzenleyip bir ay sonra gelmek üzere gönderir. Bir ay sonra Fako gelir, sonuç beterin beteri. Aynı işlemler yinelenir; durumda değişiklik yok. Doktor en son kontrole gelişinde artık yaptığı tedaviden sonuç alamamanın kızgınlığıyla hastaya;
- GEÇ ODAYA SOYUN, der.
Fako soyunur, Lotta da soyunur.
- Dene bir kez bakalim!
Ne biri ne onbiri; dösek delinmek üzere...
Doktor sinirlenir;
- HANİ ULAN YAPAMIYORDUN?
Fako, sırıtarak;
- BULUNCA niye yapmayayım!

♥Anlatanlar: Cafer Atalay, Cahide SONKU, Cahit Gök, Cahit Irgat, Cahit Kaşıkçılar, Can Gürzap, Can Kolukısa, Canan Hoşgör, Canan Sanan, Canan Öztürk, Candan Sabuncu, Candaş Çetinkaya, Hale Caneroğlu, Cansel Elçin, Cansu Dere, Cavidan Dora, Celal Tak, Celal Yonat, Celile Toyon, Cem Davran, Cem Emüler, Cem Erman, Cem Gürdap, Cem Kurtoğlu, Cem Özer, Cemal Hünal, Cemal Toktaş, Cemal Şan, Cengiz Bozkurt, Cengiz Coşkun, Cengiz Keskinkılıç, Cengiz Küçükayvaz, Cengiz Nezir, Cengiz Sezici, Cengiz Tangör, Cenk Koray, Cenk Tunalı, Ceren Erginsoy, Ceren Moray, Ceren Soylu, Cevahir Civelek, Cevat Kurtuluş, Ceyda Ateş, Ceyda Düvenci, Ceyhun Yılmaz, Cezmi Baskın, Cihan Ünal, Cihat Tamer, Civan Canova, Coşkun Göğen, Cüneyt Arkın, Cüneyt Gökçer, Cüneyt Türel, Cüneyt Vural

•*¨`*•. (¯`v´¯ (¯`v´¯ .•*¨`*•
. . . •*¨`*•.¸(¯`v´¯ ¸.•´*¨`*•