Return to Website

Dance Way Web Forum

Visit the Dance Way Web Forum

Dance Topics and much more...

Post a new article at no cost for the world to see!

Dance Way Web Forum
Start a New Topic 
Author
Comment
Laponya'da bir tıp kongresinde doktorlar tıpta gerçekleştirdikleri son gelişmeleri anlatıyorl

Laponya'da bir tıp kongresinde doktorlar tıpta gerçekleştirdikleri son gelişmeleri anlatıyorlarmış. Ìsvecli operatör çıkmış kürsüye anlatmaya başlamış;
- Bir trafik kazasında bir adamın sadece bir parmağı sağlam kalmıştı. Biz onu aldık. Ona vücut ekledik. Organlarını, kasları ekledik. O kadar mükemmel yaptık kı çok çalışkan bir insan oldu. 50 kişinin yapacağı işi yaptı.

Kürsüye Lapon cerrah çıkmış;
- Biz bir kişinin sadece bir tel saçını bulduk. Ona organlarını ekledik.Kemik ekledik, kas giydirdik. O kadar muazzam yaptık ki çok süper birisi oldu. Çok çalışkandı. 100 kişinin yapacağı işi yapıyor.

Kürsüye Erzurumlu hekimbasi Cirik bey çıkmış;
- Siz var olan, elle tutulabilir şeylere vücut yapmışsınız. Biz daha zor olanı yaptık. Bir tik bulduk. Onu aldık, ona uzuvlar ekledik, kemik ekledik, kas yaptık. Bu kişi o kadar çok çalıştı ki başbakan oldu. Ve 4.000.000 kişiyi işsiz bıraktı.
♥Anlatanlar: Itır Esen, Işık Yenersu, Işıl Yücesoy, Işın Karaca ve bunu ilk anlatan: Erkut TACKIN

•*¨`*•. (¯`v´¯) (¯`v´¯) .•*¨`*•
. . . •*¨`*•.¸(¯`v´¯)¸.•´*¨`*•

Memi Mehmet ERCAN'a, elleri cebinde hali perisan bir siir ceken Müslümcü görürsen beni animsa...

Adı saklı Lapon bilgesi der ki;
Kredikartını/çek'ini yitirenin inceliğini (nezaketini) yitirmemesini öneririm; "Yahu, kibarlık birşey satın almağa yarar mıymış", diye sorabilirsiniz; ben aldım, çok şey...