Return to Website

Dance Way Web Forum

Visit the Dance Way Web Forum

Dance Topics and much more...

Post a new article at no cost for the world to see!

Dance Way Web Forum
Start a New Topic 
Author
Comment
Ìki capkın erkek dertlesiyorlar;

Ìki capkın erkek dertlesiyorlar;
Fako, “ Yahu, cep telefonuyla başim dertte; sevgilim evdeyken ararsa son karim da bunu bana sokar mi diye uykum kaçiyor”
“ Sana benden bir fikir” demiş Sarikamişli Şırro; “ Ben sevgilimin adını cebime ‘ DÜŞÜK PİL SEVİYESİ’ diye kaydettim, ben yokken ne zaman manitam arasa karım telefonu kaptıgı koşa koşa gidip şarj’a takıyor..!”

♥Anlatanlar: Gafur Uzuner, Galip Erdal, Gamze Özçelik, Gani Rüzgar Şavata, Gazanfer Özcan, Genco Erkal, Giray Alpan, Gonca Vuslateri, Goncagül Sunar, Gökhan Atılmış, Gökhan Güney, Gökhan Mete, Gökhan Tepe, Göksel Arsoy, Göksel Kortay, Gökçe Özyol, Gönül Bayhan, Gönül Yazar, Gönül Ülkü Özcan, Görkem Yeltan, Gözde Kansu, Güçlü Yalçıner, Gül Erda, Gül Gülgün, Gülay Pınarbaşı, Gülcan Arslan, Gülen Kıpçak, Gülenay Kalkan, Güler Ökten, Gülgün Erdem, Gülhan Tekin, Gülistan Güzey, Gülse Birsel, Gülsen Tuncer, Gülseren Gürtunca, Gülsüm Kamu, Gülşen Bubikoğlu, Güner Sümer, Güner Özkul, Güngör Bayrak, Güngör Gün, Gürdal Tosun, Gürgen Öz, Gürkan Uygun, Gürol Güngör, Güven Hokna, Güven Kıraç, Güzin Çorağan, Güzin Özipek, Güzin Özyağcılar

•*¨`*•. (¯`v´¯ (¯`v´¯ .•*¨`*•
. . . •*¨`*•.¸(¯`v´¯ ¸.•´*¨`*•

Özlü sözler:
Gülmece Profesörü Sapsayın E k r e m T O S diyor ki;
Şu anda dünya genelinde her 100 kişiden 35'i uyuyor (ayakta uyuyanlar dahil), 10'u birşeyler yiyor (halt yiyenler dahil), 25'i çalışıyor (öyle görünenler dahil), 15'i sex yapıyor (31 çekenler dahil), 10'u araba sürüyor(şöförün arkasindakiler dahil), 4'ü birşeyler okuyor (ders çalışanlar dahil), 3 tane salak elinde telefondan sms okuyor! Yalnızca ve yalnızca aklı başında olan biri de burada benim ilaç gibi gelen fıkramı susuz sindirmege çalışıyor.

Adı saklı Lapon bilgesi der ki;
Kötü erkekten iyi koca olabilirse bakire kızdan da ana olur