Return to Website

Dance Way Web Forum

Visit the Dance Way Web Forum

Dance Topics and much more...

Post a new article at no cost for the world to see!

Dance Way Web Forum
Start a New Topic 
Author
Comment
Karslilar kedi sever; birinin böyle bir kedisi varmış ve hergün düzenli olarak gezmeye çıkari

Karslilar kedi sever; birinin böyle bir kedisi varmış ve hergün düzenli olarak gezmeye çıkariyormuş.Komsusu da Sarikamisli; birgün yolda karşılaştıklarinda der ki;
- Arkadaş, senin başka işin yok mu; bikmiyor musun hergün kedi gezdirmekten?
- Ben de biktum ama ne yapaym aylardan mart ayina girdik; bu da disi bir yaratik, yavrulasin istemiyorum..
Bunun üzerine arkadaşı:
-Hemserim, bunun pratik kolayi var... Disari salmadan önce biraz benzin dökecesin; yanina it bile gelemez...
Karslinin kafasına yatmış bu yöntem bir deneme yapmış bakmış gerçekten yanına kedi falan yanaşmıyor. Böylece mart yari olmus, hergün sabahtan salarmış kediyi benzine bulayıp... aksam hava kararınca kedi de eve dönermiş, adam rahat etmiş
Fakat bir akşam kedi hava kararıp da hala eve dönmeyince endiselenmis...
Bir telaş bir telaş oraya bak buraya sor yok yok gitti bizim kedi diye düşünürken bakiyor ki Sarikamisli karsidan geliyor.
- Haa ben gördum senin kediyi; bak şu ileriki rampa var ya orada pestil; yani yere yapismis...
- Araba mi ezdi?
- H****; korkma, seninkinin benzini bitmiş; arkasinda mahallenin tüm kedileri, ben diyeyeim 21 sen de 31

♥Anlatanlar: Ebru Ceylan, Ebru Cündübeyoğlu, Ebru Kahvecioğlu, Ebru Karanfilci, Ebru Saçar, Ece Ekşi, Ece Erken, Ece Uslu, Eda Ece, Ediz Hun, Efe Çadırcıoğlu, Efkan Efekan, Ege Aydan, Ege Ernart, Ege Tanman, Ekin Türkmen, ***** Bora, ***** Dümer, Elif Melda Yılmaz, Elif Pektaş, Elif İnci, Elvin Beşikçioğlu, Emel Büyükburç, Emel Göksu, Emel Sayın, Emine Şans Umar, Emrah Elçiboğa, Emrah Özertem, Emre Altuğ, Emre Canpolat, Emre Kınay, Emre Korkmaz, Emre Yetim, Engin Akyürek, Engin Altan Düzyatan, Engin Benli, Engin Cezzar, Engin Günaydın, Engin Hepileri, Engin İnal, Engin Şenkan, Enis Fosforoğlu, Eray Demirkol, Ercan Kesal, Ercan Yazgan, Erdal Beşikçioğlu, Erdal Tosun, Erdal Özyağcılar, Erdem Ergüney, Erden Alkan, Erdinç Dinçer, Erdoğan Akduman, Erdoğan Aydemir, Erdoğan Dikmen, Eren Balkan, Ergin Orbey, Ergun Köknar, Ergün Uçucu, Erhan Abir, Erhan Dilligil, Erhan Ufak, Erhan Yazıcıoğlu, Erkan Aydoğan Oflu, Erkan Bektaş, Erkan Can, Erkan Petekkaya, Erkan Sever, Erkan Yücel, Erol Amaç, Erol Babaoğlu, Erol Büyükburç, Erol Durak, Erol EVGÌN, Erol Günaydın, Erol Kardeseci, Erol Keskin, Erol Taş, Erol Çolak, Esra Eron, Ersin Korkut, Ersun Kazançel, Ertuğrul Bilda, Ertuğrul İlgin, Esen Püsküllü, Mehmet Esen, Esin Afşar, Esin Civangil, Esin Pervane, Esra Akkaya, Esra Bezen Bilgin, Esra Kızıldoğan Uygur, Evren Duyal, Evren Kardeş, Evrim Akın, Evrim Solmaz, Eylem Yıldız, Eyşan Özhim, Ezgi Asaroğlu, Ezgi Eyüboğlu, Ezgi Mola, Eşref Kolçak

•*¨`*•. (¯`v´¯ (¯`v´¯ .•*¨`*•
. . . •*¨`*•.¸(¯`v´¯ ¸.•´*¨`*•

Adısaklı Lapon bilgesi der ki;
Korkuyla büyütülen çocuklar büyüdüklerinde büyük olasılıkla büyük yalancılar olurlar...