Return to Website

Dance Way Web Forum

Visit the Dance Way Web Forum

Dance Topics and much more...

Post a new article at no cost for the world to see!

Dance Way Web Forum
Start a New Topic 
Author
Comment
LONDRA METROSUNDAN ANONSLAR

LONDRA METROSUNDAN ANONSLAR
Londra`da metro istasyonlarinda makinistler bazen hoparlorlerden oyle ilginc anonslar yapiyorlar.. işte bunlardan bazilari:

"Sayin yolcularimiz.. gecikme icin hepinizden ozur diliyoruz. Biliyorum akşamin bu saatinde hepiniz biR an once evinize gitmek icin sabirsizlaniyorsunuz, elbette benim eski kaRimla evli diilseniz.. oyle olsaydiniz zaten şu anda evin tam ters yönüne giden Westbound trenine binmiş olurdunuz.."

"Sayin yolcularimiz.. Tren durdugu zaman duydugunuz zil sesinin anlami, "kapilar az sonra acilacak"demektir.. "cantanizi kaptiginiz gibi sagi solu iteRek deli gibi kapilardan firlayin" degil"

"Ikinci bölüme gecmeye calişan uzun boylu kir sacli biyikli ve gri pardesulu beyefendi, `KAPILARDAN UZAK DURUN` tümcesinde anlayamadiginiz sözcük nedir?"

"Şu anda Baker Street`e yaklaşiyoruz. gordugunuz gibi Baker Street kapali.. şunu onceden haber verseler iyi olmaz miydi diycem ama, elbette biz adam diiliz ki biz alt taRafi bi makinistiz bizim ne haddimize onceden bilgi istemek.."

"Sayin yolcularimiz, once iyi haberi mi duymak istersiniz kotu haberi mi? Iyi haber, dün benim dogumgunumdu ve bir günlügüne de olsa sizin suratinizi görmekten kurtulmustum.. Kotu haber; Stratford-East Ham hattinda bir sorun yaşadigimiz icin ne yazik ki gideceginiz yere 3 saat gecikeceksiniz"

"Bayanlar baylar, Victoria istasyonuna sahte bomba ihbari yapildigi icin guvenlik nedeniyle 2-3 saat bir gecikme yaşayacagiz. Ama Şimdi bunlari boşverelim, haydi hep birlikte soyleyelim, cause mayybeeeeeeeee... you`re gonna be the one that saves meeeeeeeeeeeee...."

"Ne yazik ki hareket edemiyoruz cunku bir adet suratina nettigimin yolcusunun eli kapiya sıkıştı.. Size 50 kez soyluyoruz kapilara dikkat edin diye ama hayiiiir kim dinliycek tabi burada eşşek osuruyo di mi..!! Salakliginin cezasini cek bakalim şimdi sersem herif..."

*`+´*

http://www.youtube.com/v/F_HLoRMsiCk
♥Anlatanlar: Yadigar Ejder, Yağmur Atacan, Yalçın Avşar, Yalçın Boratap, Yalçın Menteş, Yalçın Özbek, Yaman Okay, Yaman Tarcan, Yaprak Özdemiroğlu, Yasemin Alkaya, Yasemin Çonkar, Yasemin Kozanoğlu, Yasemin Öztürk, Yavuz Bingöl, Yavuz Karakaş, Yavuz Sepetçi, Yavuz Seçkin, Yavuz Özkan, Yavuz Şeker, Yavuzer Çetinkaya, Yaşar Güner, Yelda Reynaud, Yeliz Yeşilmen, Yetkin Dikinciler, Yeşim Büber, Yeşim Ceren Bozoğlu, Yeşim Salkım, Yıldıray Çınar, Yıldıray Şahinler, Yıldırım GENCER, Yıldırım Öcek, Yıldırım Önal, Yıldız Kaplan, Yıldız Kenter, Yıldız Kültür, Yılmaz Duru, Yılmaz Erdoğan, Yılmaz Gruda, Yılmaz Güney,Yılmaz Köksal, Yılmaz Zafer, Cem Yılmaz, Yiğit Yarar, Yiğit Özşener, Yonca Cevher Yenel, Yonca EVCÌMÌK, Yonca Oskay, Yosi Mizrahi, Yunus Bülbül, Yunus Günçe, Yusuf SEZGÌN, Yusuf Çetin, Yücel Erten ve bunu ilk kez anlatan Pala PASLICÌLET ve şimdi de ben; yaani...

Adısaklı Lapon bilgesi der ki;
Seni eliyle oksarken diliyle yaralayana "sevgilim" deme!