Return to Website

Dance Way Web Forum

Visit the Dance Way Web Forum

Dance Topics and much more...

Post a new article at no cost for the world to see!

Dance Way Web Forum
Start a New Topic 
Author
Comment
STOCKHOLM METROSUNDAN ANONSLAR

STOCKHOLM METROSUNDAN ANONSLAR
Makinistle yüzyüze olacak denli ilk vagona ulastigimda, herif, kapilari kapadi... O kadar yakindik ki, elimi kapiya uzattim; bir kibarlik yapip özel olarak acmasini bekledim:
- Kapi kapandiktan sonra, eliyle acmaga calisan ikinci kimseye rasliyorum yasamimda
- Birinci iceri girmisse yani, beni de...
- Birinci morgda...
Tüm yolcular duydu.. Kizararak geri cekildim

*`+´*

Sigarani da gelip benim söndürmem icin mi bir elin kapida, yoksa izmaritini kolunla birlikte öyle disarda birakarak mi hareket edelim?!

*`+´*

ISTANBUL METROSUNDAN ANONSLAR

- Sayin yolcular!.. Nöbetci savci otopsi icin gelinceye dek hareket edemeyecegiz! Bilgilerinize

(yani dogrusu Türkiye'de ölümden önce anons yapacak bir durum yoktur)

♥Anlatanlar: Ufuk Bayraktar, Ulgar Manzakoğlu, Ulvi Uraz, Ulvî Alacakaptan, Umran Ertok, Umur Bugay, Umur Çetiner, Umut Karadağ, Umut Kurt, Umut Vardarlı, Uğur Polat, Uğur Rıfat Karlova, Uğur Taşdemir, Uğur Uludağ, Uğur Çavuşoğlu, Uğurtan Sayıner, Uğur Yücel ve N.M.GEREK ve şimdi de ben; yaani...

Adısaklı Lapon bilgesi der ki;
Tüm papazlar, kitlelerin kendilerine inanmasi icin ömürboyu dil dökerler; fakat bibirine inanan iki papaz bulundugunu ileri süremezler.

SARIKAMIS METROSUNDAN ANONSLAR
Dana vagonu o, ey kurban; esya furgonuna ne soktun kelleni. Bekle de karma yolcu treni gelsin; in ordan, basamaga basarak in sayin dana!