Return to Website

Dance Way Web Forum

Visit the Dance Way Web Forum

Dance Topics and much more...

Post a new article at no cost for the world to see!

Dance Way Web Forum
Start a New Topic 
Author
Comment
Bush ve Obama, Stockholm'deki emekliler meyhanesinde oturuyorlarmış. İçeriye bizim Sarıkamı

Bush ve Obama, Stockholm'deki emekliler meyhanesinde oturuyorlarmış. İçeriye bizim Sarıkamışlı göçmen E k r e m T O S girmiş ve bunları görünce şaşırmış.
- Gözlerime inanamıyorum; siz buralar; yine ne ayaktır agalar?!
Obama da:
- Üçüncü dünya savaşını planlıyoruz...
diye yanitlamış. Şaşıran T O S;
- Valla, dünyayi zaten yariladiniz; bu nasıl olacak?
- Birkac milyon Suriyeliyi ve Iranliyi demokrasi götürme bahanesiyle soykirimdan gecirecegiz; haa bir de şu karşidaki araba tamircisi zenciyi öldüreceğiz... demişler. Akli karişmiş E k r em T O S' un; tepkiyle;
- Yav, bu zenci tamirciyi niye öldüreceksiniz?
diye şaşkınlıkla sormuş. Bush, Obama'ya dönerek:
- Ben sana demedim mi; bir halki toptan yok edersek pek umursayan olmaz, ama şurada gidip bir tek tamirci öldürsek katil sanıgı sayılırız diye!

http://www.youtube.com/v/5cWQg-hfscI
Rahmetli enistem Şemame Domame'nin ruhuna armagan olsun!
♥Anlatanlar: İbrahim Büyükak, İbrahim Tatlıses, İbrahim Çelikkol, İdil Fırat, İdil Üner, İhsan Bilsev, İhsan Devrim, İhsan Gedik, İhsan Yüce, İlhan Kilimci, İlkay Saran, İlker Aksum, İlker Ayrık, İlker Kızmaz, İlker Kurt, İlker İnanoğlu, İlyas Salman, İpek Bilgin, İpek Tenolcay, İpek Tuzcuoğlu, İpek Yaylacıoğlu, İpek Özkök, İrfan Atasoy, İsmail Düvenci, İsmail Galip Arcan, İsmail Hacıoğlu, İsmail Hakkı Sunat, İsmail Hakkı Şen, İsmet Ay, İsmet Üstekin, İstemi Betil, İştar Gökseven, İzzet Çivril,İzzet Günay

*+*
Adı saklı Lapon bilgesi der ki;
Nefsine yenilen erkek, ruhsatsız yatan o****u kadına benzer; ikisinin de söyle böyle bir gerekcesi ve özürleri vardir fakat niteliksel degerleri aynıdır...

*+*
Adı saklı Lapon bilgesi der ki;
Ninem, "Dinin zayıf, keşke bir dinadamıyla evlenseymişim" demiş; dedemi terk etmiş; Boşandıktan üç gün sonra evlenmiş bir dinadamıyla fakat o da üç gün sürmemiş... Bir de bu toruncağızın yargısını sorsalar söyleyecektim; ninemin aradığı, sağır bir adamdı aslında...
♥(¯`´•.¸ ________ღ♥ღ_________ ¸.•´´¯ ¸.•´´¯
★☆♥♡★☆♥♡★☆♥♡★☆♥♡★☆♥♡★☆♥♡★☆♥♡★☆­♥♡★☆♥♡★☆♥♡★☆♥♡★☆♥♡★☆♥♡★☆♥♡★☆♥♡­★☆♥♡★☆♥♡★☆♥♡★☆♥♡★☆♥♡★☆♥♡★☆♥♡★☆­♥♡★☆♥♡★☆♥♡★☆♥♡★☆♥♡★☆♥♡★☆♥♡★☆♥♡­★☆♥♡★☆♥♡★☆♥♡★☆♥♡★☆♥♡★☆♥♡★☆♥♡★☆­♥♡★☆♥♡
ya cek vur beni artik
ya da icinden agla/
cünkü/
cünkülerim var/
seven duyumsar

bakma sarkilarda
kafa tuttuguma
duygular insaniyim ben
öylesine yikluyum cunku
tepeden tirnaga hem
ya veremden gidecegim
ya da kanserden

/ E k r e m T O S
♥(_¸.•´´(_¸.•´´ ¯¯¯¯¯¯¯¯ღ♥ღ¯¯¯¯¯¯¯¯¯ `´•.¸_)♥

★☆♥♡★☆♥♡★☆♥♡★☆♥♡★☆♥♡★☆♥♡★☆♥♡★☆­♥♡★☆♥♡★☆♥♡★☆♥♡★☆♥♡★☆♥♡★☆♥♡★☆♥♡­★☆♥♡★☆♥♡★☆♥♡★☆♥♡★☆♥♡★☆♥♡★☆♥♡★☆­♥♡★☆♥♡★☆♥♡★☆♥♡★☆♥♡★☆♥♡★☆♥♡★☆♥♡­★☆♥♡★☆♥♡★☆♥♡★☆♥♡★☆♥♡★☆♥♡★☆♥♡★☆­♥♡★☆♥♡