Return to Website

Dance Way Web Forum

Visit the Dance Way Web Forum

Dance Topics and much more...

Post a new article at no cost for the world to see!

Dance Way Web Forum
Start a New Topic 
Author
Comment
Lan Bushy ibbnesi, Irak'a Afgan'a saldirirken bana mı sordun? Sonucuna katlan, kuyrugunun acısı

Lan Bushy ibbnesi, Irak'a Afgan'a saldirirken bana mı sordun? Sonucuna katlan, kuyrugunun acısına yan!

Hazir kendini kaptirmis, ucmus!. Suna bir arkadann rampa yapsam kim ne der!
Ìslem tamam! Kamera da iyi ki asagisini görmüyor!
Karartma yav su meymenet suratini! Büyütme o kadar! Halkmiz neyi anladi ki, bunu anlasin! Endiselenme!

Kendini ormanda mi sandin? Yapmayacaktin dedim, BUSHY!

Zaten seninki de sempanzeninki kadar! Kulagima koyaydin bari!

Duydun mu Moruk Cita!Sana bir Abu Garip manzarasi gösteririm, ciktigin yere geri kacarsin!

O dediginden farkim var Condi; bendeki mal bayrakli!

Yahudilesen alcak parazit cesidi Kürdosiyoni Keko portresi:
...hacked by spiklar
...hacked by ibnler
*`+´*

- Abi bu ne be? - Bu, da politik siginmacilar, Skandinavya'da, kutluyorlar; Laponia'da yeni bir TV stüdyosu acilmis, o kanali... -Hassittii!.. -Yok, degil; TV Solidarity! - ?!?!?!?!

MySpaceAnimations.com

YORUM YOK LAYN!

Alakilise köylülerine özel armagandir! Parcalarin en sonundaki Erzebil bestesi, Suriye Kürtlerinin en güzel bestelerinden biridir... Dassagi celik Dr. Bashar Al-ASSAD'a ve ona destek veren kahraman Suriye Kürtlerine bin selam!
http://www.youtube.com/v/Of4AkZs3XaM
♥Anlatanlar: Fadik Sevin Atasoy, Fahriye Evcen, Faruk Peker, Fatih Koyunoğlu, Fatih Özkul, Fatih Ürek, Fatma Girik, Fatmagül SATILMIS, Fatma Karanfil, Fatma Murat, Fatma Toptaş, Fatoş Balkır, Fatos ÌNCEGÜZEL, Fatoş Sezer, Ferdi Akarnur, Ferdi Merter, Ferdi Tayfur, Ferhat Yılmaz, Feri Cansel, Feride Çetin, Feridun Çölgeçen, Feridun Karakaya, Feridun Şavlı, Ferih Egemen, Feriha Tevfik, Feyzi Tuna, Figen Han, Fikret Hakan, Fikret Kuşkan, Filiz Taçbaş, Fırat Tanış, Fırat Çelik, Fulden Uras, Funda Şirinkal, Furkan Kızılay, Furkan Palalı, Füsun Demirel, Füsun Erbulak
Adı saklı Lapon bilgesi der ki;
Otların bile şarkılarını duyabilen adama, "Ne kulak be!" diyor çoğunluk; "Ne ince ruh duyarlılığı" diyeceğine... Ne toplumdayız be!

{(*`.,´*)

♥(¯`´•.¸ ________ღ♥ღ_________ ¸.•´´¯ ¸.•´´¯
★☆♥♡★☆♥♡★☆♥♡★☆♥♡★☆♥♡★☆♥♡★☆♥♡★☆­♥♡★☆♥♡★☆♥♡★☆♥♡★☆♥♡★☆♥♡★☆♥♡★☆♥♡­★☆♥♡★☆♥♡★☆♥♡★☆♥♡★☆♥♡★☆♥♡★☆♥♡★☆­♥♡★☆♥♡★☆♥♡★☆♥♡★☆♥♡★☆♥♡★☆♥♡★☆♥♡­★☆♥♡★☆♥♡★☆♥♡★☆♥♡★☆♥♡★☆♥♡★☆♥♡★☆­♥♡★☆♥♡

senle baslar yasamak
yani ben
yasamadim ömrumu henüz
felekten alacagim var
gerisi kaanliklar

/ E k r e m T O S
♥(_¸.•´´(_¸.•´´ ¯¯¯¯¯¯¯¯ღ♥ღ¯¯¯¯¯¯¯¯¯ `´•.¸_)♥
{(*`.,´*)

★☆♥♡★☆♥♡★☆♥♡★☆♥♡★☆♥♡★☆♥♡★☆♥♡★☆­♥♡★☆♥♡★☆♥♡★☆♥♡★☆♥♡★☆♥♡★☆♥♡★☆♥♡­★☆♥♡★☆♥♡★☆♥♡★☆♥♡★☆♥♡★☆♥♡★☆♥♡★☆­♥♡★☆♥♡★☆♥♡★☆♥♡★☆♥♡★☆♥♡★☆♥♡★☆♥♡­★☆♥♡★☆♥♡★☆♥♡★☆♥♡★☆♥♡★☆♥♡★☆♥♡★☆­♥♡★☆♥♡{(*`.,´*)

GÜNCELLENDÌ: Lan Bushy ibbnesi, Irak'a Afgan'a saldirirken bana mı sordun? Sonucuna katlan, kuy

Lan Bushy ibbnesi, Irak'a Afgan'a saldirirken bana mı sordun? Sonucuna katlan, kuyrugunun acısına yan!

Hazir kendini kaptirmis, ucmus!. Suna bir arkadann rampa yapsam kim ne der!
Ìslem tamam! Kamera da iyi ki asagisini görmüyor!
Karartma yav su meymenet suratini! Büyütme o kadar! Halkmiz neyi anladi ki, bunu anlasin! Endiselenme!

Kendini ormanda mi sandin? Yapmayacaktin dedim, BUSHY!

Zaten seninki de sempanzeninki kadar! Kulagima koyaydin bari!

Duydun mu Moruk Cita!Sana bir Abu Garip manzarasi gösteririm, ciktigin yere geri kacarsin!

O dediginden farkim var Condi; bendeki mal bayrakli!

Yahudilesen alcak parazit cesidi Kürdosiyoni Keko portresi:
...hacked by spiklar
...hacked by ibnler
*`+´*

- Abi bu ne be? - Bu, da politik siginmacilar, Skandinavya'da, kutluyorlar; Laponia'da yeni bir TV stüdyosu acilmis, o kanali... -Hassittii!.. -Yok, degil; TV Solidarity! - ?!?!?!?!
YORUM YOK LAYN! Bu hamam yöäntemi, dünyada seyyar hamami ilk icat eden Alakilise köylülerine özel armagandir! Parcalarin en sonundaki Erzebil bestesi, Suriye Kürtlerinin en güzel bestelerinden biridir... Dassagi celik Dr. Bashar Al-ASSAD'a ve ona destek veren kahraman Suriye Kürtlerine bin selam!
http://www.youtube.com/v/Of4AkZs3XaM
♥Anlatanlar: Fadik Sevin Atasoy, Fahriye Evcen, Faruk Peker, Fatih Koyunoğlu, Fatih Özkul, Fatih Ürek, Fatma Girik, Fatmagül SATILMIS, Fatma Karanfil, Fatma Murat, Fatma Toptaş, Fatoş Balkır, Fatos ÌNCEGÜZEL, Fatoş Sezer, Ferdi Akarnur, Ferdi Merter, Ferdi Tayfur, Ferhat Yılmaz, Feri Cansel, Feride Çetin, Feridun Çölgeçen, Feridun Karakaya, Feridun Şavlı, Ferih Egemen, Feriha Tevfik, Feyzi Tuna, Figen Han, Fikret Hakan, Fikret Kuşkan, Filiz Taçbaş, Fırat Tanış, Fırat Çelik, Fulden Uras, Funda Şirinkal, Furkan Kızılay, Furkan Palalı, Füsun Demirel, Füsun Erbulak
Adı saklı Lapon bilgesi der ki;
Otların bile şarkılarını duyabilen adama, "Ne kulak be!" diyor çoğunluk; "Ne ince ruh duyarlılığı" diyeceğine... Ne toplumdayız be!

{(*`.,´*)

♥(¯`´•.¸ ________ღ♥ღ_________ ¸.•´´¯ ¸.•´´¯
★☆♥♡★☆♥♡★☆♥♡★☆♥♡★☆♥♡★☆♥♡★☆♥♡★☆­♥♡★☆♥♡★☆♥♡★☆♥♡★☆♥♡★☆♥♡★☆♥♡★☆♥♡­★☆♥♡★☆♥♡★☆♥♡★☆♥♡★☆♥♡★☆♥♡★☆♥♡★☆­♥♡★☆♥♡★☆♥♡★☆♥♡★☆♥♡★☆♥♡★☆♥♡★☆♥♡­★☆♥♡★☆♥♡★☆♥♡★☆♥♡★☆♥♡★☆♥♡★☆♥♡★☆­♥♡★☆♥♡

senle baslar yasamak
yani ben
yasamadim ömrumu henüz
felekten alacagim var
gerisi karanliklar

/ E k r e m T O S
♥(_¸.•´´(_¸.•´´ ¯¯¯¯¯¯¯¯ღ♥ღ¯¯¯¯¯¯¯¯¯ `´•.¸_)♥
{(*`.,´*)

★☆♥♡★☆♥♡★☆♥♡★☆♥♡★☆♥♡★☆♥♡★☆♥♡★☆­♥♡★☆♥♡★☆♥♡★☆♥♡★☆♥♡★☆♥♡★☆♥♡★☆♥♡­★☆♥♡★☆♥♡★☆♥♡★☆♥♡★☆♥♡★☆♥♡★☆♥♡★☆­♥♡★☆♥♡★☆♥♡★☆♥♡★☆♥♡★☆♥♡★☆♥♡★☆♥♡­★☆♥♡★☆♥♡★☆♥♡★☆♥♡★☆♥♡★☆♥♡★☆♥♡★☆­♥♡★☆♥♡{(*`.,´*)