Return to Website

Dance Way Web Forum

Visit the Dance Way Web Forum

Dance Topics and much more...

Post a new article at no cost for the world to see!

Dance Way Web Forum
Start a New Topic 
Author
Comment
Ìyi kazanan bir bilgisayar onaricisinin, bilgisayar kullanici müsterilerine önerileri:

Ìyi kazanan bir bilgisayar onaricisinin, bilgisayar kullanici müsterilerine önerileri:
Bilgisayarınızı, direkt güneş ışığı alabilecek bir yerde kullanın; kesinlikle, bana zarari yoktur. Hararetli chat'ler icin, yakınlarda kalorifer veya benzeri bir ısıtma cihazı da bulunursa iyi olur. Ortamın nemli olması, olaya ayrı bir anlam katacaktır.
Bilgisayarınız kilitlendiği zaman, 'Reset' tuşuyla filan uğraşmayın. Power tuşuyla kapatın; kabloyu ayaginizla bile cekerek kapatsaniz oulr; sonra, birkaç saniye bile geçmeden hemen açın. Hatta, direkt elektrik fisinden kapatip acin.
Elektrikler kesildiğinde, bilgisayarınızı kapatmayın. Elektrik geldiğinde yaşanacak ani voltaj değişiminin, monitörünüzde oluştuRacağı göRüntü ile sabit diskinizden gelecek tuhaf seslerin senfonik uyumu size ilginç bile gelebilir.
Bilgisayar masanızı sabitlemeyin. Böylece her tuşa bastığınızda sallanan bilgisayar, size 'interaktif' bir his verecektir.
Bilgisayarınızın kasasını, havalandıRma delikleri kapanacak şekilde bir duvara yaslayın. Böylece işlemcinizin soğuması için gereken hava dolaşımını ve ısı kaybını önleyebilir, bilgisayarınızla 'sıcak' ilişkiler kurabilirsiniz.
Bilgisayar monitörünüzde sabit bir görüntüyü saatlerce tutun. Böylece, monitörünüzün fosfor tabakasında oluşacak zedelenme sonucu, monitorünüz kapalı iken bile o görüntünün siluetini görebilirsiniz.
Bilgisayarınızın fişini topraksız bir prize takın. Aynı prizden diğer elektronik cihazların da güç sağlaması, bilgisayarınıza giden akımda hoş değişiklikler yapacaktır.
Küçük kardesinizin veya çocuğunuzun bilgisayarınızın disket sürücüsüne bozuk para ve benzeri şeyleri sokmasına aldırmayın. Kumbara gibi düsünün. Bilgisayarınızın içinde birikecek bozuk patalaR, ona tasarruf alışkanlığı, bilgisayar tamiRcinize de para kazandıracaktır.
Eğer modem kattı, ses kartı ve benzeri kartları çok sık takip çıkartıyorsanız, her seferinde bilgisayarınızın kasasındaki o vidaları açmak büyük dert haline gelebilir. :)) Hele bir de yildiz tornavidaniz yoksa, bu iş bir eziyet halini alabilir. Bu kadar uğrasacağınıza, birakın bilgisayarınızın kasası sürekli açık kalsın. Annenize de söyleyin, sehpanın tozunu alırken bilgisayarınızın devrelerine de bir el atsın.
Islak bezle silebilirsiniz.
Onaricinizin telefonunu monitöre yapistirin; öngöremeyeceginiz derecede cok gereksineceksiniz..


MySpaceAnimations.com

Abi, bu ne be?..-Valla, bu da yukardaki bestesi tutmayan kepapcinin hazin sonudur... Ekmek arasi köfte, DVD'si satmayan kebabci Recep, gecekulüplerinde müsteri ayartiyor


http://www.youtube.com/v/bGKbR9Vj1AA
♥Anlatanlar: Çağatay Ulusoy, Çelik Bilge, Çetin Etili, Çetin Köroğlu, Çetin Tekindor, Çetin İpekkaya, Çiçek Dilligil Öztoprak, Çiğdem Aysu, Çolpan İlhan
Adı saklı Lapon bilgesi der ki;
Ozanları azalan toplumlar, ayırdında olmaksızın körelen ve düş göremeyen yaratıklara dönüşürler..

*+*
Adı saklı Lapon bilgesi der ki;
Öç almak bir sanat sayılsaydı, öncelikle birçok kadının yontuları (heykelleri) dikilirdi...

*+*
Adı saklı Lapon bilgesi der ki;
Övülmek, çocukları özendirir, buluşlara yol açar; büyüklerimizin ise bulduklarını da sapıtabilmelerine