Return to Website

Dance Way Web Forum

Visit the Dance Way Web Forum

Dance Topics and much more...

Post a new article at no cost for the world to see!

Dance Way Web Forum
Start a New Topic 
Author
Comment
Yıl 3031, aylardan sonbahar sonu! Türkiye'de demokrasi ilan edilecegi ileri sürülmüş; dünyac

Yıl 3031, aylardan sonbahar sonu! Türkiye'de demokrasi ilan edilecegi ileri sürülmüş; dünyaca ünlü Ìnsan Hakları Savunucusu E k r e m T O S yurda dönmüş ve Kars Televizyonundan konuşma yapmaya gidiyormuş. Tam TV binasının kapısına gelince, bindiği taksinin şoförüne sormuş: “beni yarım saat bekleyebilir misin?” Karanlıkta müşterisinin yüzünü seçemeyen şoför: “Özür dilerim beyefendi, ama yillardir özlemle bekledigimiz bir Ìnsan Hakları Savunucusu var; onun TV konuşması baslayacak; asla kaçıramam!
- Aboow; ne diyorsun yav?!
Sayın Avukat E k r e m T O S, yurttaşın bu ilgisinden dört köşe olarak tam beşbin Ìsveç kronu uzatmış. Ve şoför parayı aldıktan yüzüne sürüp:
- Ìskmemişim E k r e m T O S'u; sizi beklerim efendim!
http://www.youtube.com/v/04yHGjVd-Tc
♥(¯`´•.¸ ________ღ♥ღ_________ ¸.•´´¯ ¸.•´´¯
bir senu bir de penu
atsinlar bir takaya
yemam korkma insani pen
oksarum bazi
...
more penum kalbim yok mu niya uzersin
denuzune hamsi dustim penu mu yersin
...
penu adamdan saymassun
aklina gelsa anmassun
buna ozurüm yok amma
sen da yanarsun Fadimam
sen da yanarsun
dunya sana da kalmaz
inanmay musun
...
more penum kalbim yok mu niya uzersin
denuzune hamsi dustim penu mu yersin
/ E k r e m T O S
♥(_¸.•´´(_¸.•´´ ¯¯¯¯¯¯¯¯ღ♥ღ¯¯¯¯¯¯¯¯¯ `´•.¸_)♥

♥Anlatanlar: Cafer Atalay, Cahide SONKU, Cahit Gök, Cahit Irgat, Cahit Kaşıkçılar, Can Gürzap, Can Kolukısa, Canan Hoşgör, Canan Sanan, Canan Öztürk, Candan Sabuncu, Candaş Çetinkaya, Hale Caneroğlu, Cansel Elçin, Cansu Dere, Cavidan Dora, Celal Tak, Celal Yonat, Celile Toyon, Cem Davran, Cem Emüler, Cem Erman, Cem Gürdap, Cem Kurtoğlu, Cem Özer, Cemal Hünal, Cemal Toktaş, Cemal Şan, Cengiz Bozkurt, Cengiz Coşkun, Cengiz Keskinkılıç, Cengiz Küçükayvaz, Cengiz Nezir, Cengiz Sezici, Cengiz Tangör, Cenk Koray, Cenk Tunalı, Ceren Erginsoy, Ceren Moray, Ceren Soylu, Cevahir Civelek, Cevat Kurtuluş, Ceyda Ateş, Ceyda Düvenci, Ceyhun Yılmaz, Cezmi Baskın, Cihan Ünal, Cihat Tamer, Civan Canova, Coşkun Göğen, Cüneyt Arkın, Cüneyt Gökçer, Cüneyt Türel, Cüneyt Vural
Acıklanması zor fakat gercek; bir köpekbalıgının denizdeki tek bir damla kanın kokusunu 5 km. (evet, bes) öteden duydugunu duymus muydunuz?
Adi sakli Lapon bilgesi der ki;
Yaşam ve ölüm, dönüşümsel işlevidir evrenin; kısır döngüye dönüşmesi olasılığı, nükleer silahlanmayla orantılı büyümüştür...
Adi saklı Lapon bilgesi der ki;
Yurttaşını gözeten devlet, namusunu korumağı beceren kadına benzer; ikisi de dile düşmezler...Tersi, yani tv'de dizi izlenir gibi sıradanlaşan rüşvet, basında işkence manzaraları namussuzlaşmanın belgelenmesidir.... Buna da demokrasi deniliyor fakat randevuevine oranla genelev kadar temiz...