Return to Website

Dance Way Web Forum

Visit the Dance Way Web Forum

Dance Topics and much more...

Post a new article at no cost for the world to see!

Dance Way Web Forum
Start a New Topic 
Author
Comment
Sarikamis'ta TELEVIZYON DIYALOGLARI

Sarikamis'ta TELEVIZYON DIYALOGLARI

Normal yaşamında gayet normal iletişim kurabilen insanlar nedense televizyon programlarinda, özellikle canli yayinlarda bu yetilerini kaybedebiliyorlar. Örnekler bir araya geldiginde ortaya çok komik bir manzara çıkıyor...

Levent KIRCA ile Oya BAŞAR bir ara darılmışlardı; yargıç karşısına geldiklerinde; Oya hanım, suçlamalara dayanamiyor;
- Elinizi vicdaniniza koyar misiniz!..
- Oramda zaten Oya hanimlar; egilip bakiniz, eziyet olmazsa!
- Hoost; burasi tiyatro degil, diyor yargic!

*+*

Bazi ünlülerin zeka düzeyine hayranim; tamamiyla gercekten yasanmis olan bir tv sahnesine bakıyoruz; (Sansa Dansa'da Seray Sever, Fatih ÜREK'e ipucu veriyor; ses çıkaracak ve hangi hayvanmış bilecegiz)
Seray Sever: Müööv!..
Fatih Ürek: Geyyik?
Seray Sever: Yavu müöööö!..
Fatih ÜREK: Tammam buldum, tatlım; çeeylan?

*+*

Spiker: Ay Gülben hanım, ayrobik yaramış:
Gülben Ergen: Hiç sorma; 6 kilo verdim, toplam 5 aydır. Ayda 2 kilodan yani... (2X5=6)

*+*

Müslüm GÜRSES'in müzigi konusunda ne diyorsunuz?
Ibrahim TATLISES: Ben Müslüm Baba'nın terini bardaga koyup içerim!..

Bunu ilk kez anlatan: Maskeli tchavuzcü , resmi olan var ya o
http://www.youtube.com/v/x19HSnlKkHA
♥Anlatanlar: Bahar Yanılmaz, Bahar Öztan, Bahri Beyat, Bahtiyar Engin, Bala Atabek, Banu Alkan, Banu Kuday, Barış Atay Mengüllü, Barış Kıralioğlu, Barış Koçak, Barış Çakmak, Bartu Küçükçağlayan, Baykal Kent, Başak Daşman, Başak Köklükaya, Başak Sayan, Başak Özel, Bedia Ener, Bedia Muvahhit, Begüm Birgören, Begüm Kütük Yaşaroğlu, Behzat Butak, Behzat Uygur, Behçet Nacar, Bekir Aksoy, Bekir Felhan, Beklan Algan, Belgin Doruk, Belgin Güven, Belit Özükan, Belkıs Akkale, Belkıs Dilligil, Belma Canciğer, Belçim Bilgin, Bengi Heval Öz, Bennu Yıldırımlar, Bensu Orhunöz, Bercis Fesçi, Beren Saat, Berfu Öngören, Bergüzar Korel, Berhan Şimşek, Berk Hakman, Berkant Akgürgen, Berke Üzrek, Berna Laçin, Berrak Tüzünataç, Berrin Akdeniz, Beste Bereket, Betül Arım, Betül Kızılok Bavli, Beyazıt Öztürk, Beyhan Saran, Beyti Engin, Bican Günalan, Bihter Özdemir, Bilal Çatalçekiç, Bilal İnci, Bilge Zobu, Binnur Kaya, Binnur Şerbetçioğlu, Birce Akalay, Birol Ünel, Birsen Ayda, Birsen Kaplangı, Birsen Menekşeli, Boncuk Yılmaz, Bora Cengiz, Bora Sivri, Bozkurt Kuruç, Bulut Aras, Buminhan Dedecan, Burak Hakkı, Burak Sergen, Burcu Gönder, Burcu Kara, Burçin Üçüncüoğlu, Burhanettin Tepsi, Burçin Oraloğlu, Buğra Gülsoy, Bülent Emin Yarar, Bülent Kayabaş, Bülent Oran, Bülent Polat, Bülent Seyran, Bülent Çolak, Bülent İnal, Bülent İğdiroğlu, Bülent Şakrak

Adi sakli Lapon bilgesi der ki;
Yaşamı boyunca kimseye zararı olmayan insan, iyi bir insandır; fakat bununla yetinmeyip başkalarına yararlı olmağı da amaçlamışsa, uygar insandır...

*+*
Adi saklı Lapon bilgesi der ki;
"Yurdum için verecek bir'den fazla canım olsaydı verirdim" sözünü ilk sallayan Fransız pasaportlu yahudi, yurdunda vergi ve asker kaçağı Cez****'e ise paralı ölüm mangasında kiralık soykırım elemanı olmaktan aranmaktaydı...