Return to Website

Dance Way Web Forum

Visit the Dance Way Web Forum

Dance Topics and much more...

Post a new article at no cost for the world to see!

Dance Way Web Forum
Start a New Topic 
Author
Comment
Dünyada fikralar bitti; kiyamet yaklasti... Gelelim baska TEMA vakfina; İlginç Ölümler...

Dünyada fikralar bitti; kiyamet yaklasti... Gelelim baska TEMA vakfina; İlginç Ölümler...

Buenos Aires’te karisina sinirlenip onu öldürmeye karar veren adam, otelin 23. katindaki odalarından karisini asagi atar. Kadin elektrik tellerine takilir.İşini saglama almak isteyen adam pesinden atlar. Telleri tutturamaz yere çakılır.

Yahudi çiftçi, Kizildeniz'e kaçan tavugunu kurtarmak icin suya girer. Ancak fazla acilir. Kiyiya donemeyince haykirarak yardim ister. Bu kez oglu atlar suya. O da yorulur. Birlikte yardim isterler. Derken adamin kizi, karisi ve iki komsulari da ayni kaderi paylasirlar. Sonunda tavuk kurtulur ama 6 ölü birakir!

Araplara kin duyan Yahudi terorist Mishon icinde bomba olan paketi postayla suikast adresine postalar. Adres, Tel Aviv'de bir Arap kökenli bakkaldir. Ancak yeterli ederince pul yapistiRmadigi icin paket, ev adresine geri gonderilir; icinde bomba oldugunu unutan acemi teRoRist Mishon paketi acar. Sonrasi malum!

Astronomi biliminde cigir acan Danimarkali bilim adami Tycha BRahe ‘vaktinde tuvalate gidemedigi icin’ oldu. Zira 16. yuzyilda yemek bitmeden ziyafet sofRasindan ayrilmak hakaret olaRak kabul edilirdi. Brahe de cok icmesiyle bilinen bir adamdi ama o gece solene gelmeden once tuvalete gitmeyi unutmustu. Yemekte ickiyi fazla kaciran Brahe 11 saat aci cektikten sonra oldu.

Guney Afrika’nin Cape Town kentindeki bir hastanede gizemli olumler oluyordu.üstelik olumleRin hepsi Cuma gunu,311 numarali yogun bakim odasinda gerceklesiyordu.Hemsireler ve doktorlar buna bir cozum bulamayinca devreye polis girdi.ARastiRmalaR sonuc vermedi,sir olulere uzun süre aciklama getiRilemedi.UzmanlaR odanin havasini bakteriyolojik olarak kontrol ettileR sonuc sifidi.Tabi bu aRada 311 numarali odadaki hastalaR sebepsiz olmeye devam ediyoRdu.Sonunda oda sürekli gozetim altina alindi ve neden ortaya cikti.Cuma sabahi saat 06:00 da odalaRi temizleyen goRevli,hastanin basinda bulunan solunum fisini cekeRek elektRik supuRgesinin fisini takiyordu.isini bitiRdikten sonRa solunum cihazinin fisini tekRaR takiyordu ama...

Marco ve Roberto adli iki kardes hic gecinemiyorlardi. Roberto’nun sik sik kendisiyle dalga gecmesine dayanamayan Marco, kardesine siktigi kursunla oldurdu.Ama onun olumunden 5 dakika sonra kendisi de can verdi. Cunku Marco ile Roberto ayni dolasim sistemini paylasan yapisik ikizlerdi. Roberto olunce Marco’nun da kan dolasimi durmustu.

ABD’nin Alabama eyaletinde 25 yasindaki bir asker aliskanliginin kurbani oldu. Pencere kenarina oturarak tukurugunu buyuk tencere seklinde sokak lambasina isabet ettirmeye calisan asker dengesini kaybederek 11. kattan duserek yasamini yitirdi.

1995 yılında Coca-Cola makinalarından bedava soda almaga çalışan bir adam aniden fırlayan cola kutusu yuzunden yaşamını yitirdi.

Ukraynali Yahudi Solomon balık tutmak istemisti. Evinden cektigi elektrik kablosunu yan taraftaki dereye sokarak elektrik sokuyla baliklari oldurmeye çalışıyordu. Çarpilan baliklar su yuzune ciktiginda,onlari toplamaya gitti. Ama kablonun hala suyun icinde oldugunu unutmustu. Adamcagiz elektrige kapilarak can verdi.

Yalnizca Türk gazetelerinde raslanacak haberlerden bir örnek:
Eskisehir'de geceyarisi sikisan köfteci Mahmut Bey, yakınlarda WC bulamayınca dayanamadı ve bir elektrik direginin altina yanasti. Direkte elektrik kacagi bulundugunu bilmeyen sanssiz köfteci, kücük abdest döktügü yerde elektrik çarpmasindan öldü.

Hula oglum E k r e m B O X sen böööle müsikli karikatorlar ürete ürete dünya alemi ayaga kaldirittin. Acaba haberin var mi sana her ilde her ilcede hatta her jandarma karakolunda en az birer gece hapis var?
- Nicin nonosum?
- Hah, Godos da dedin, bunun icin hakkinda tüm bakanliklardan tut da sinir karakollarina dek yakalama kararlari tlaipnamse var. Afgamistan'da bile svaciliklara basvuru rekoru var. Kalan ömrün KODEES!
- Olsun Nonosum, ben de icerdekilere fikra anlatirim; biras müsiksiz olcek belki ama sarari yok, vokal kurariz artikin.
- Glerisin birgün nasilsa bak sana nleer bokal kuracak... Haa kodes dedim de biliyor musun ben de haricde geserken böyle tepeden atiyordum amma kendim cezaevine düsünce kalcam kac santim genisledi habarin var mi?
- Var tabii; oradaki maskeli gardiyan ben idim!

http://www.youtube.com/watch?v=Nunzh1GcvKQ&feature=player_embedded

♥(¯`´•.¸ ________ღ♥ღ_________ ¸.•´´¯ ¸.•´´¯

bir ben vardim
bir zamanlar
kaldi mi animsayan
sokaklardaki giz