Return to Website

Dance Way Web Forum

Visit the Dance Way Web Forum

Dance Topics and much more...

Post a new article at no cost for the world to see!

Dance Way Web Forum
Start a New Topic 
Author
Comment
Sistemin içine çöreklenmiş olan Rüşvet Mafyası, KENDİNE KULLUK ETMEYENLERİN EMEKLİLİK HAK

Sistemin içine çöreklenmiş olan Rüşvet Mafyası, KENDİNE KULLUK ETMEYENLERİN EMEKLİLİK HAKLARINI GASP EDİYOR

Emeklilik hakları SGK tarafından hiçbir gerekçesiz yanıtsız gasp edilen Nazım AKAY soruyor:
Kocaeli'de ve Sakarya'da ilerici devrimci, ne bileyim ilaç için olsun yurdunu ulusunu gerçekten seven bir tek ciddi aydın, tek bir tane dürüst Kemalist kişilik yok mu?

Hatice KAYA yanıtlıyor: Olmaz olur mu; çok değerli karakterler var Kocaeli'de ve Sakarya'da; tanıyorum birçoğunu. Neden kuşkulu sordun?

Nazım AKAY diyor ki: Sordum, çünkü eski bir provokatör JITEM iti oralarda solculara karşı operasyonun sürdürüyor; Halkevi gibi yerlere girip çıkıyor; fişlenen CHP'lileri izliyor, Sol gazete okuyanların aile bireyleri hakkında film hazırlıyor, kamu görevlilerinin ilerici insanlarla selamlaşmalarını bile gizli kamera ile dosyalama yapıyor; gösterilerde destekleyici gibi katılıp bilgi toplayarak devlet içinde devlet olan karanlık şeflere aktarıyor vbg vbg ... Güneydoğu'da tam 10 yıl süreyle akla gelmez sadist operasyonlara gönüllü hizmetini şimdi özellikle bu iki ilimizde resmen yürütüyor fakat engelleyen tek namuslu yurttaş bile bulunamıyor; korkunç bir manzara karşısındayız. Duyarsızlığımızla doruktayız; bundan daha tuhaf çelişki olamaz!

Hatice KAYA: Açar mısın biraz; kimmiş bu it?

Nazım AKAY yanıtlıyor: Kim olacak, sağır sultan duydu: bu fotoğraftaki insan avcısı; bakınız bu, Yeşil'in (Mahmut YILDIRIM'ın) sevgilisi! Hemen her gösteride Kocaeli'den kalkıp gelen ve Sakarya'da değişik giysilerle operasyon gerçekleştiren ahlaksız Gay ÖXXXX XXX diye biri...
http://p15.badoo.com/289/2/5/3/251784440/202052/t1313591778/202071_300.jpg

Emeklilik hakları SGK tarafından hiçbir gerekçesiz yanıtsız gasp edilen Zekeriya V. ERDİM yanıtlıyor: Bence bu sürüp giden faşizm çeşnisini yabana atmamak gerek; sömürgenler, elbette ki ne yaptıklarının ayrımındalar; uyuyan ve anlayamayan bizleriz. Yaşanan bu acıklı durum, hiç şakasız, çok vicdansız ve çok ciddi bir sistemdir; NWO sistemi ve kanlı sapık pazarlamacılarının panoramasıdır...
SGK, sosyal güvensizlik kurumu, bu yıl da yine rüşvette birinci; hizmette sonuncu geldi!

Emeklilik hakları SGK tarafından hiçbir gerekçesiz yanıtsız gasp edilen Muazzez TEKELİ diyor ki: Sizi anlıyorum ve anlattıklarınıza katılıyorum; evet, sistem, sapıkları seviyor çünkü mongoloid kannibalizm denilen TurkoHun sado-mania kalıntısı barbarlık, bu sahte müslümanlık cemaatlerinin sayesinde sömürüsünü sürdürüyor; şeytani rüşvet yöntemleriyle iktidara oturttuğu Musa'nın gayrimeşru tohumu tarikatların vicdansız kuklaları sayesinde kan tazeliyor.

{(*`.,´*)

Virus bedene girmiş; EU'nun en derinine işlemiş

http://www.balikesirpolitika.com/top10ax.asp?datakod=h15&tar=16.10.2009&kimlik=11&kat=K%D6%DEE%20YAZARLARI&kod=0&ack=
{(*`.,´*)
Emeklilik hakları SGK tarafından hiçbir gerekçesiz yanıtsız gasp edilen Şebnem GÖRGÜN diyor ki: AKP DİKTATÖRLÜĞÜ SAPIKLIĞA KARŞI ÇIKAN ONURLULARIN, SUSURLUK KURYELERİNİ ELEŞTİRENLERİN, JİTEM İNFORMATÖRÜ İŞKENCECİLERİNİ DAVA EDENLERİN EMEKLİLİK HAKKINI GASP EDİYOR:

Telefonu artık Ahmet açamıyor
Red. Haber.Sol.org TV 16 Ekim 2013
Eskiden idam sehpaları vardı Samanpazarı'nda şimdi aynı yerde SGM (sixtiğimin gxtverenlerinin mezbahası sözde Sosyal Güvenlik merkezi var; içinde hiçbir insanı özelliği kalmamış olan ve memur diye çağrılan empatisiz cellatlar var, aynı kusursuzlukta hizmet(!) veriyorlar...

http://www.youtube.com/watch?v=HLdyjn7z4bw