Return to Website

Dance Way Web Forum

Visit the Dance Way Web Forum

Dance Topics and much more...

Post a new article at no cost for the world to see!

Dance Way Web Forum
Start a New Topic 
Author
Comment
Gazeteci soruyor; Sosyal Güvenlik Kurumu SGK'da rüşvet alan kim?Aglayan nine yanıtlıyor; almay

Gazeteci soruyor; Sosyal Güvenlik Kurumu SGK'da rüşvet alan kim?Aglayan nine yanıtlıyor; almayan kim evladım, almayan kim?!
Benzeri skandalları dökümanter belgesellerde gösteren ve inanılmaz film klipleri bulabileceginiz birkaç gerçekçi belgeselleri izleyelim; eöeklilik hakları gasp edildiği için intihar edenlerin anısı önünde bir dakika saygı duruşu göeterelim!

- Stüdyo konukları arasında sorusu olan varsa alalım!
- Ben, Mustafa BAYBURTLU; genel bir soru yöneltecegim: İnsanlıgın sefaleti kavramını özetler misiniz?
- Sefalet karşımızda degil artık, biz onun içerisindeyiz; kimimiz bir çeşit esrimiş (sarhoş kimimiz bunalmış bogulmak üzereyiz; kimimiz bilincindeyiz... Panorama vahim; izlediginiz gibi, insanlıgın ve uygarlıgın en bilinen yeminli hasımları, gelenekleri geregi uyanıklar; üstlerine düşeni, kaniçicilik projelerinin gereklerini aksatmadan acımadan aralıksız yürütüyorlar...

- Siz bu dökümanı nasıl yorumluyorsunuz, ZIGANALI dostumuz?
- Dobra konuşmalıyım! Yakıcı sorunsalımız burada çok ciddi ve içeriği bilimsel zenginlikte verilerle somutlanmış! Somut gerçek, antisemitiktir. Gerçekçilik, antisemitik aktivizmin ta kendisidir. Gerçeği savunan, antisemitisttir, humanist eylemcidir. Buna karşın anımsamak gerekir ki, su uyur sionist yılan uyumaz; bakınız; insan kimliğindeler, çevremizdeler; hem suçlu hem güçlü olan bu yaratıklar yani Yahudiler/Masonlar/çanaklarını yalayan fasonlar/taşaronlar... lions etiketli çakalları, rotaryanları, el ayak yalayan uşakları, sahte gazeteci yandaş medya sahtekarları, lobbyleri ve tetikçileri hemen her zaman hep bir aradalar.

Ancient Enemies of Humanity; it's united, but victims.... Humanbeing should be awakened! Evet, insanlıgın yeminli hasımları birleştiler; uyanamayan ve birlik olamayan kurbanların şaşkınlıgı şaşırıtıcı...
Bunların altında inim inim inleyen mazlumlar ise henüz akıl almaz bir kafa karışıklıgıyla darma dagınıklar, ördek gibi şaşkınlar; inanılmaz derecede gereksizlikte küçük ayrıntılarda takılıp kalıyorlar...
SGK (Soyguncu Göhtverenler Kerxanesi)YÖNETİCİLERİNİN MALVARLIKLARI İNCELEME ALTINA ve kendileri ise açığa ALINSIN; ÇALINAN PARALAR, rüşvet servetleri, EMEKLİLİĞİ GASP EDİLENLERE ÖDENSİN!
http://www.balikesirpolitika.com/top10ax.asp?datakod=h15&tar=16.10.2009&kimlik=11&kat=K%D6%DEE%20YAZARLARI&kod=0&ack=

Rüşvet yaygınlaşıyor; resmi soygun, demokrasini temellerini dinamitliyor... Ahlaklı devlet memuru kavramı bile hayal gibi artık... Yani, bir tek Sosyal Güvenlik Kurumu ile sınırlı kalsa ne aala!..

Rüşvetin merkezindeki leke, SGK

Emeklilik bekleyenler kan ağlıyorlar; çünkü derin devlet (isterseniz derin devlet deyiniz, paralel devlet, Gladio ne uygun görürseniz), köpekleştirdiklerini ödüllendirmek istiyor. Faşist anlayışın egemen olduğu iktidar, emekliliği bir hak degil kendi babalarının hayratı sanıyor ve babalarını uşağı gibi gördüklerine sunuyor.
- Yani iktidar, insan haklarını tanımak için öncelikle insanlıktan çıkmamızı koşul sayıyor...
- Aynen öyle!

http://www.youtube.com/watch?v=F687spoTvT0

MUSTAFA KEMAL'İN ASKERLERİYİZ!
GÜN GELECEK, DEVRAN DÖNECEK; HIRSIZ SGK