Return to Website

Dance Way Web Forum

Visit the Dance Way Web Forum

Dance Topics and much more...

Post a new article at no cost for the world to see!

Dance Way Web Forum
Start a New Topic 
Author
Comment
Azılı diktatörlere silah satan USA&Avrupa Birligi etc emperyalistler de arabesk diktatörlerin su

Azılı diktatörlere silah satan USA&Avrupa Birligi etc emperyalistler de arabesk diktatörlerin suç ortakları durumundalar:

...elleri temiz degil EU silah ve ilaç sermayedarlarının


https://www.youtube.com/watch?v=cYgVflNnjxc
Onlar da ikiye ayrılmışlar, iki bölümde işlem görüyorlar: Onurlu çingeneler bölgeden uzaklaştırılıyorlar, temizleniyorlar; onursuzlar, yagmalanan evlere yerleştiriliyorlar, besleniyorlar...

http://www.youtube.com/watch?v=cYgVflNnjxc
Avrupa'nın kripto Yahudi (aslını gizleyen ikiyüzlü Çingene) barbarlıgı tarihine deginmek istiyorum... Avrupa, Amerika'dan farklı değil; biri USA-United States of America, beriki USE-United States of Europe, ikisi de siyonizm işgalindeki laboratuvarlardır; bundan dolayıdır ki, ikisinde de barbarlıkta sınır tanınmıyor. Bunun tarihi de yeni degil. Avrupa'daki soykırımlar incelendigi zaman Türkiye’ye dayattıkları Sırdaş Eczane Projesi’ni anlamak kolaylaşacaktır. Yazar Rıfat ÖZTÜRK’ün, Sosyal Demokrasinin Arka Bahçesi adlı kitabında, Yahudi egemenliğindeki satellit İsveç'te FİŞLENMİŞ VE ÖZELLİKLE YAHUDİ OLMAYAN KİMSELERİN beynine yapılan sinir yok edici (lobotomy), burgulama, zorla kısırlaştırma ve hastane karyolasına kemerlerle bağlayarak açlıkla öldürme deneyleri sonucunda 4 bin 500 kişinin sinirlerinin kesildigini, 63 bin kadının kısırlaştırıldıgını, resmi kayıtlı olarak gizlenemez 2000'i aşkın Laponun ve benzeri "başkaldırmağa eğilimli" azınlık gruplardan listelenenlerin aç bırakılarak öldürüldügünü görüyoruz. Yine başka bir Yahudi işgalindeki ülke olan ABD'de yakın geçmişe kadar engellilerle suçluları zorla kısırlaştırma politikası yürüttügü açıga çıktı; ama USA yönetimi, SweCIA PedoKingdom kukla krallığından farklı bir tepki gösterdi: özür diledi. ABD'nin Oregon eyalet valisi John KITZHABER, 60 yıl uygulanan politika dogrultusunda kısırlaştırılan 2 bin 600 kişiden özür diledi. İnsan ırkının soyaçekim yoluyla "ıslahı" amacıyla ABD'nin 33 eyaletinde zorla kısırlaştırma uygulandıgı bildirildi. Bunlar, en barbar ve sadistçe uygulanan klasik kitlekırım projelerdir; ortak noktası, tüm bu projelerin fikir babaları, uygulayanları, bundan rant sağlayanları aynı finansal güçlerdir: Yahudi tarikatlarıdır. Günümüzde bunlar terk edilmiş sanılmasın; günümüzdeki soykırım daha sinsi, daha performe, daha legalize ve akıl almaz derecede duygusuzca acımasızcadır; başka bir farkı yoktur.

- Ayynen öyle! Yorumlayanları dinleyelim:
Gülgün AKAN diyor ki: Avrupa'nın Çingene kriminalleri tetikçi maşa olak kullanma geleneğinin barbarlık tarihine değinmek istiyorum. Resmi tarihçi kapıkulu yazar-memurların asla değinmedikleri gerçekler var. Kızaca; yazılı tarih, egemen finans güçlerin yalan sanatıdır; gerçeklerden ve bagımsız tarihçilerden korkarlar; "elimine" ederler. Çimdi bu stüdyoda bu tarihten yani, gerçeklerden bir sayfa okuyacağım; evet, Avrupa'nın gerçek tarihi, Avrupa'yı pençesinde tutan çakalların gerçek tarihidir. O duygusuz arsız hileci çakallar, ne yazık ki dün de resmi tarihi istedikleri gibi yazdılar, bugün de bunların tekelinde... Kurbanlara değil de cellata ağlatılmamız bundandır; sahtekar cellat Yahudi denilen ikiayaklı iblis ve onun çanakyalayıcı karaktersiz uşaklarıdır.

Ayşegül SUNGUR diyor ki: Sorun, yalnızca kuzeyde Lapon kültürünün köklenmesi, onlarla birlikte başka azınlıkların örneğin İsveçli Nasyonal Sosyalistlerin de lobotomiden ve sterilizasyondan geçirilmesi yada Ortadoğu'da Kürtlerin, Alevilerin, Zazaların, Lazların, Rumların, Çerkezlerin (bu tam tükendi) Ermenilerin, etc azınlıkların temizlenmesi jenosidi ile sınırlı değil; sorun, globaldir, "non-kaballah" kültürlerin köklenmesi sorunudur.

- Utanmazlar; ahlaksal tek bir kavram bile yok Talmudian kitaplarında. Bunlar, Musa'nın Çingeneleri.

Moderatör: Ağzına sağlık kardeş!

Sarıkamış Gönül Dostları import yağmacılar grubu, dilenci rollerinde, Kocaeli’de Lazlar