Return to Website

Dance Way Web Forum

Visit the Dance Way Web Forum

Dance Topics and much more...

Post a new article at no cost for the world to see!

Dance Way Web Forum
Start a New Topic 
Author
Comment
Sahte islamlığa karşı Kemalist tepkiler artıyor: ÇEKİN ELİNİZİ ÖZGÜRLÜĞÜMDEN Red. Sar

Sahte islamlığa karşı Kemalist tepkiler artıyor: ÇEKİN ELİNİZİ ÖZGÜRLÜĞÜMDEN
Red. Sarikoza.com/ Hülya Türk BOYACIOĞLU, 20 Haziran/2013


Ey din bezirgânı sahtekâr, başörtüsünü ahlaksızlığına kalkan yapma, benim yazdıklarım saçının bir telini örtemez. Çünkü sana göre benim öykülerim hep günah kokar. Ve her cümlemde zebaniler gezinir. Senin cennetlik haline yakışmaz, sakın okuma.

Benim makalelerim zencidir, bembeyaz dişleriyle güler anlayana. Sen bunu anlamazsın; çünkü sen dini vecibelerini yerine getirmek için örtünen kardeşlerime benzemezsin. Sen yobazsın.

Ben yazarken dünyanın en mutlu insanı olurum. Kelimelerim muhafazakâr, cümlelerim sloganımdır. Gizlenmem kimsenin ardına, salyalarım akmaz; bana da bir araba, bir maaş ver demem.

Ey üçkâğıtçılar; siz dini kurallar içinde yaşayan Müslüman kardeşlerime benzemezsiniz. Siz yüce İslam dinini kullanarak ticaret yapan hırsızlık kitabının kötü cümlelerisiniz. Yollar, arabalar, köprüler, kışlalar polisler, valiler hep sizin olsun. Ne olur satır aralarımda gezinmeyin. El ele tutuşun, daha çok talan edin, daha çok çalın gidebileceğiniz yere kadar gidin bilin ki gireceğiniz yer sizin için özel kazılmış iki buçuk metrelik çukur olacaktır. Belki siz kefenin atlasına sarınırsınız belki ben şeker çuvalından bozma bir kefene…

Hayat herkesten yana olmasa da ölüm tarafsızdır değil mi dinsiz, imansız dinci kardeşim.

Artık dinimize zarar vermeyin lütfen, çekin elinizi Kutsal kitabımızdan, çekin gözlerinizi camilerimizden.

“Benim” diyerek günah yazmaya devam ederken biz olana kadar yalan söylemeyi bırakın ve bir kere daha düşünün…

Kırılan kırılmıştır, kopmuştur her tarafından, toparlansa da hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır. Daha fazla kan kaybetmeden ülkem, çekin elinizi özgürlüğümden.

http://sarikoza.com/haberler_cekin_elinizi_ozgurlugumden-l-1-sayfa_id-666-id-170141
Dökümantasyon klibimizle ilgili özlü söz: "Türkiye’de, İslam adına geldiğini söyleyen dinciler genelde Siyonizme- Zionizme hizmet etmiştir. Türkiye’ye en büyük hizmeti verenler ise genelde Sabetayistler’dir. Öyle yada böyle, bir yanımızda hep İbraniler var. Her yanımızda takiyeciler var. Kimisi dinini saklıyor, kimisi siyasetini... Ve bugün bu operasyonun gölgesinde, artık İsrail silüetinde SİSTEM'i görüyoruz. Her ne olursa olsun, kim neye inanırsa inansın bizler, gerçek adalet yerini bulsun istiyoruz.

Bu yazı: Tevfik BİR'in Uyan Ey TÜRK Gidiyoruz adlı kitabının “Ergenekon Operasyonunun Bilinmeyenleri” bölümünden alınmıştır.


Yorum:
Esra ÖZDÌLEK diyor ki: Tayyip Erdoğan 34 yerde BOP Eşbaşkanı olduğunu kabul etti.

http://www.youtube.com/watch?v=NDqrtx7RpmU&feature=player_embedded&gl=GB#at=17

http://static.idefix.com/cache/0/270/280866
http://sarikoza.com/haberler_cekin_elinizi_ozgurlugumden-l-1-sayfa_id-666-id-170141


Benzeri skandalları dökümanter belgesellerde gösteren ve inanılmaz film klipleri bulabileceginiz birkaç gerçekçi link listeleyelim:
http://www.ardahangundem.co