Return to Website

Dance Way Web Forum

Visit the Dance Way Web Forum

Dance Topics and much more...

Post a new article at no cost for the world to see!

Dance Way Web Forum
Start a New Topic 
Author
Comment
TV NetEurope'ta sahte Müslümanlıgın topyekün insanlıga ihaneti konulu programda tartışanlar

TV NetEurope'ta sahte Müslümanlıgın topyekün insanlıga ihaneti konulu programda tartışanlardan, stüdyo konugu Sait S. KARAGÜL diyor ki: Saudi siyonizminin pompaladığı peygamber Muhammet figürü ile gerçek peygamber Muhammet'in özellikleri benzeşmiyor; çünkü Saudi siyonist manipulatörlerin tarihsel polit-hilecilik endüstrisi, bilgisayar endüstrisinden çok önce performe olmuştur. Yani, 11-13 yaşındaki çocukları kendine karı gibi kullanmak, pedofillik; sonra örnegin, bir erkek dört kadınla evlenebilir mantığı, hayvanların bayram maskesi altında toplu katliamıyla et endüstrisini zengin etmek açıkgözlülüğü, üstüne üstlük, İbrahim peygamberin türbesinin ziyaret edilerek Saudi emperyalizmine bir de turizm katkısıyla dünya alemin yoldurulması gibi görüşler, bırakın bir peygamberin istemi olmasını, IQ düzeyi en düşük bir Negro'ya bile gülünç gelmelidir. Denilebilir ki, o zamanlar sistem kasasını böyle dolduruyordu; dogrudur; emperyalizm naşka hangi aygıtı kullanacaktı ki; fırsat da bulunmaz bir hazine degerindeydi... Tersine ergi yöntemiyle mantık yürütecek olursak: diyelim ki, sistemin başında kadına doymaz Saudi şeyhleri yoktu; hatta daha radikal varsayalım; örneğin şeyhlerin tamamı kadın olsaydı, bu kez de fetva "Her kadına dört erkek" diye değişirdi, kanısındayım; ki bu "buluşların"(!) tamamının dinle de ilgisi yoktur, sağlıklı insan bakışıyla da uygarlıkla da. Saudi siyonistlerle tanışan varsa, bu kurnaz feodal mantığın altındaki iktidar manipulatörlüğünü daha saydam kavrayacaktır.


TV'de "Din tecimenliği (bezirganlığı " belgeselleri programına katılanlardan Berrin GÖMEÇLİ diyor ki: Barbarlık dün de yoğundu bu mazlum ülkede bugün de; hiç azalmadı. Yalnızca bir ayrımlılığı var düne göre, iblisin (Musa'nın) gayrımeşru çocukları Türban maskesiyle de donandılar, Allah diye başlayıp Allah diye bitiriyorlar eylemlerini, böylece islamlığı da çamurlayan bu yağmacı sapıklar, havayı daha kolay bulandırıyorlar...https://www.youtube.com/watch?v=i7Dg-6-tNY4


Musa'nın mason lions o-çocugu türemeleri kahrolsun!
http://311066.guestbook.onetwomax.de/?sn=29
http://teacherweb.com/images/aniGoldStarOfDavid.gif
http://www.stefan-tcholakov.com/index.php?year=2008&id=6010&p=artiklarse&title=3
http://teacherweb.com/images/aniGoldStarOfDavid.gif
Ezilen halkların ekmeginden çalarak kurdukları servet-saltanat, son lokmaları ola; zulümleri, zevallerini hızlandıra!
http://www.a-free-guestbook.com/gb/Evren/1
http://teacherweb.com/images/aniGoldStarOfDavid.gif
http://pub2.bravenet.com/forum/static/show.php?usernum=163951305&frmid=487&msgid=709250&cmd=show
Sahte müslüman sömürgen kansızlar kahrolsun! Musa'nın gayrimeşru çocuklarının bu mazlum halktan çaldıkları zehir olsun, ilaç paraları olsun!
http://345326.forumromanum.com/member/forum/forum.php?action=ubb_show&entryid=1093128364&USER=user_345326
- Tüm bu ayrıntılara nasıl ulaştınız? Olaganüstü bir performans; kutlarım!.. Bravo!
- Gücümü, umudumu sizlerden alarak aydınlatma emegini sürdürüyorum... Yeni bir sol kültür için dikine analizlerimle, mason NWO dükalıgının ve Musa'nın gayrimeşru çocuklarının pisliklerini deşifre etmegi sürdürecegim...
- Eline, diline, bilincine saglık Yoldaş Çelik SAVRAN

Benzeri skandalları dökümanter belgesellerde gösteren ve inanılmaz film klipleri bulabileceginiz birkaç gerçekçi link listeleyelim:
http://www.ardahangundem.com/pariste-olum-yagiyor-makale,130.html
http://i.cdn.turner.com/
http://www.wikio.com/article/48598347
http://journals.aol.com/suehon5/writings/entries/2007/02/28/the-gangster-agenda-part-i/421
https://www.flashback.org/t961276