Return to Website

Dance Way Web Forum

Visit the Dance Way Web Forum

Dance Topics and much more...

Post a new article at no cost for the world to see!

Forum: Dance Way Web Forum
Start a New Topic 
   Board|Threaded
Author
Comment
TV Net8’de ”Sessiz toplu intihar sürüsü; TurCIA diasporasında depresyona yenilen sürü: Çe

TV Net8’de ”Sessiz toplu intihar sürüsü; TurCIA diasporasında depresyona yenilen sürü: Çerkezler” konulu programda konuşanlardan bayan Laçin GONEJIKO diyor ki: JITEM informatörü Gay Gammaz Özcan TOX, 50 yıldan fazla bir süreyle sistematik bir biçimde özellikle Çerkezlerden yüzlerce insan hakkında topladığı bilgileri Israel'e sattı.
Çerkezler, kabuğuna çekilmiş, korku içinde ya da açıkça birçoğu zaten kendi soyuna ve kültürüne ihanet içinde olduğundan bu ajan G. Özcan'ın operasyonlarına sessiz kaldı. Dünyada hiçbir azınlık, Anadolu'daki Çerkezler kadar duyarsızlık göstermemiştir; şaşırtıcıdır..
- Bu konuda farklı düşünüyorum; MongoloidTürkoHun barbarların tüm azınlıkları ayırımız yağmaladıklarını düşünüyorum... Çerkezler, elbette en kolay köklenen kültürleriyle en yumuşak bir av oluşlardır... Sonuçta, ister Çerkez maskesiyle (G.Özcan TOX halen kendini bu nitemle anıyor) isterse doğrudan doğruya resmi faşist görevli gibi davranarak yıksın, bu ve benzer kültürel kalıtların yağmalanmalarını hoş görmüyorum...
- İzleyelim!
Aladag'dan Alakilise vadisinden esen ruzgarlara kulak ver; Kudret Ana bir melodiye dönüşmüş, daglardan yankılanan... ...duyabilene:
Şehriban-1-:

http://www.youtube.com/watch?v=FpDPsAR-SQ4&feature=player_embedded

Şehriban-2-:

http://www.youtube.com/watch?v=K8eOsHaSNS4&feature=player_embedded
Sarıkamış Ermenileriyle ilgili fotograflar bulunmadı:

ÇingeneCırıkCahan, Ermeni katilidir ve Gürbüz'ün babalarından biridir; 5 numardaki Hünkar'dan dinleyen tanıklar söyledi...
Ermeni katili enişte Gürbüz ile Çerkez katili ve Kürtleri izleyip işkence ettiren kayınbirader Yahudi Özxxx'ın asıl ilişkileri, kaniçicilikleridir. Akrabalık, fasadın dış badanası gibi görünüyor...
- - Dilerim! Ìnsanlıga hıyanet eden sadistlerin sonları, yanmış yılandan daha acılı/parçalanmış çakaldan beter dehşetli olsun!

<>

Get your own FREE Forum today! 
Report Content ·  · Web Calendars   Free Blogs   Email Forms   Free Web Hosting