Return to Website

Dance Way Web Forum

Visit the Dance Way Web Forum

Dance Topics and much more...

Post a new article at no cost for the world to see!

Dance Way Web Forum
Start a New Topic 
Author
Comment
*Günlük kiralık dairede uzuvları kesilmiş kadın cesedi bulundu* Bahçelievler'de günlük kir

*Günlük kiralık dairede uzuvları kesilmiş kadın cesedi bulundu*
Bahçelievler'de günlük kiralık dairede çekyat altında ve bazı uzuvları kesilmiş kadın cesedi bulundu. Bahçelievler'de günlük kiralık dairelerin bulunduğu binanın 3'üncü katından yayılan kötü kokular üzerine apartman sakinleri şikâyetçi oldu.
Red. 4.4.2019
Olay yerine gelen polis ekipleri, kötü kokunun yayıldığı daireye girdi. İçeride yapılan incelemede çekyat altında bazı uzuvları kesilmiş kadın cesedi olduğu fark edildi. Olay yeri inceleme ekipleri de dairede ve ceset üzerinde incelemelerde bulundu. Olayı araştıran ekipler, kadının başka yerden taksi ile bavul içinde günlük kiralık daireye getirildiği bilgisine ulaştı.
"ÇOK VAHŞİCE"

Polis ekiplerinin incelemelerinin ardından üzerinden kimlik çıkmayan kadının cansız bedeni, kimliğinin tespiti ve incelemeler için Adli Tıp Kurumu morguna götürüldü. Olayı anlatan bina sakini, "Ceset bir haftadır oradaymış. İncelemeler dün akşamdan sabah 05.00'a kadar sürdü. Ölen kişi, 24 -25 yaşlarında kadınmış. Bir insan bir insana bunu yapmaz. Çok vahşice" diye konuştu.
Polisin daireyi kiraya veren kişiye ulaşmak için çalışmasının sürdüğü öğrenildi.
**

*Ankara’daki sözde evler de aynı biçimde, kirli işler için kullanılan merkezler; fuhuş, gasp ve uyuşturucu suçlarına karışanlar, bu yerlerde barınıyorlar. Devleti pençesinde tutan ERDOĞAN çetesi, buraları kapatmıyor, çünkü birçok tarikatçılar ve AKP’liler, buralardan sağlanan kanlı kazanca ortak durumdalar.*

http://www.cumhuriyet.com.tr/haber/turkiye/1329720/Gunluk_kiralik_dairede_uzuvlari_kesilmis_kadin_cesedi_bulundu.html

{(*`..´*) {(*`..´*) {(*`..´*)

TV Betrayal-watch documentary