Return to Website

Dance Way Web Forum

Visit the Dance Way Web Forum

Dance Topics and much more...

Post a new article at no cost for the world to see!

Dance Way Web Forum
Start a New Topic 
Author
Comment
Yeryüzünde kiyamet olur; herkes ölür ve Tanrı'nın huzuruna çıkarlar... Tanrı der ki:

Yeryüzünde kiyamet olur; herkes ölür ve Tanrı'nın huzuruna çıkarlar... Tanrı der ki:
"Erkekler iki sıra olsun, bir sırada karılari tarafından yönetilen erkekler, diğer sırada karılarını yöneten erkekler..
Kadınlar karşıdan bakıp sinav siralarini bekliyorlar...
Bir bakar ki karıları tarafindan yönetilen erkeklerin sırası 100 km.uzun...ama karılarını yöneten erkeklerin sırasında yalnizca bir adam duruyor... Tanrı diğer sıradakilere çok kızar:
- Kendinizden utanın!! Sizi bu dünyada güç ve idarenin temsilcisi olarak yarattım ve şuraya bak, hepiniz güçsüz karaktersiz 100 km.lik bir sürü olmuşsunuz... bakın bir tek erkek kulum şu yan sırada tek başına gururla dikiliyor... Ondan ders alın!
- Nerelisin örnek adam?
- Sarikamisli! Eko derlerdi bana yeryüzündeyken...
- Vay, hem de Sarikamisli! Yaklas mikrofona Eko, sen anlat bunlara, sen ne yaptın da "karılarını yöneten erkekler" sırasında bir tek sen yer aldin?
Ve Sarikamisli Eko kısık bir sesle yanitlar:
- Bilmem; bak karım karsida, bana orta parmagiyla burada dikil isareti veriyor.

•*¨`*•. (¯`v´¯ (¯`v´¯ .•*¨`*•
. . . •*¨`*•.¸(¯`v´¯ ¸.•´*¨`*•

Adısaklı Lapon bilgesi der ki;
Gercek dost, dostunun zevkini eregini bilir; neye üzülecegini öngörebilir. Sözde dostluk ise genelev isletmeciligine benzer, hem dogal yaklasmaz hem de penixim niye sertlesmedi ya da karsi cins niye ereksiyona ulasmadi anlamlandiramaz.
♥Anlatanlar: Jale Arıkan, Jale Aylanç, Janset, Jeyan Mahfi Ayral Tözüm, Jülide Kural