Return to Website

Dance Way Web Forum

Visit the Dance Way Web Forum

Dance Topics and much more...

Post a new article at no cost for the world to see!

Dance Way Web Forum
Start a New Topic 
Author
Comment
Eskiden Ankara Besevler'de Yüksek Ögretmen okulu vardi; kiz erkek karisik yatiliydi. Ben, Artvin

Eskiden Ankara Besevler'de Yüksek Ögretmen okulu vardi; kiz erkek karisik yatiliydi. Ben, Artvin Cilavuz grubuyla gelenlerdenim; müdür ilk konusmasini yapacak; en öndeyim.
Acaba, ne gibi farkli kurallar var; merak ediyoruz. Derken, müdür;
- Kız yurtları erkek öğrenciler için yasak bölge. Erkek yurtları da kız öğrenciler için. Yasak bölgede yakalanan kişiye ilk seferinde 20 lira ceza kesilecek. İkinci yakalanışında 60 lira, üçüncü yakalanışında da 180 lira ceza kesilecek. Sorusu olan var mı?
Arka taraftan Erzurumlu bir erkek öğrenci seslendi:
- Sezonluk bilet ne kadar?

•*¨`*•. (¯`v´¯ (¯`v´¯ .•*¨`*•
. . . •*¨`*•.¸(¯`v´¯ ¸.•´*¨`*•

Adısaklı Lapon bilgesi der ki;
Tanri'nin dualarla zaman savurganligi yapin dualarla zaman öldürün diye buyurdugunu sanmiyorum; tüm dinlerde tüm kitaplari, gecim sorunu bulunmayan kullar yazmis olmali... Düsünün ki günde bes kez beyin yikama mod'una giren kimse, bes tas üst üste koysaydi yeryüzünde en azindan konut sorunu cözümlemis olurdu.
♥Anlatanlar: İbrahim Büyükak, İbrahim Tatlıses, İbrahim Çelikkol, İdil Fırat, İdil Üner, İhsan Bilsev, İhsan Devrim, İhsan Gedik, İhsan Yüce, İlhan Kilimci, İlkay Saran, İlker Aksum, İlker Ayrık, İlker Kızmaz, İlker Kurt, İlker İnanoğlu, İlyas Salman, İpek Bilgin, İpek Tenolcay, İpek Tuzcuoğlu, İpek Yaylacıoğlu, İpek Özkök, İrfan Atasoy, İsmail Düvenci, İsmail Galip Arcan, İsmail Hacıoğlu, İsmail Hakkı Sunat, İsmail Hakkı Şen, İsmet Ay, İsmet Üstekin, İstemi Betil, İştar Gökseven, İzzet Çivril,İzzet Günay, Reyhan SENCAN. fakat bunu ilk kez anlatan; Ìlyas SALMAN