Return to Website

Dance Way Web Forum

Visit the Dance Way Web Forum

Dance Topics and much more...

Post a new article at no cost for the world to see!

Dance Way Web Forum
Start a New Topic 
Author
Comment
Sarikamis ormanlarindaki Haci Aslan diye namdar bashayvanin karisi ondan gizli icermis... Icer dediy

Sarikamis ormanlarindaki Haci Aslan diye namdar bashayvanin karisi ondan gizli icermis... Icer dediysek öye bir kadeh raki vodka degil, bayagi kokain mokain profesyoneli olmus. Neyse, yine öyle sözde kadinlar cemiyetinden geliyor; basisikma kici acik asnsöre girer, binanin kapicisina raslar. Yardimci olalim bahanesiyle kapici tilki onu katlar arasinda inidirir cikarir, giydiri cikarir. Öyle donsuz perisan asansörden zor kurtulan hanfendiyi göre site sakinleri, Haci Aslan beyfendiyi bilgilendirirler. Aslan dellenir. Kapiciyi bulun, ben de ona bir asansör mucizesi göstereyim, der.
Kapici tilkiyi bilgilendirirler, TIlki, durumu anlar, kilik degistirir, Kars'a kacar. Ardinda Aslan.
Kalabaliga karisan tilki, bakar ki burasi is ve isci bulma kurumudur; devlet kadrosuna girmek isteyen issizler siradalar. Cakal grubunun arasina sizar ve safca görünen birine;
- Benim basamirim geliyor; asansörün kapisini tutmak isteyen birini hemen görtürüp kadroya sokacak. Sana ipucu verdigimi belli etme, o da zaten sifreli konusan bir cinstir örnegin der ki;
- Asansör faili kapici!
- Buradaa, diye el kaldir. Elini tutar gidersiniz; bu kadar basit.
Öyle de olur.
Diger cakallar cok kiskanirlar. Rüsvet verdi herhal bu tilkiye falan dedikodular bile olur. Fakat ertesi günü bakarlar ki, götürülen eleman geri gelmis; agzini acsa da sesi cikmiyor, bir tuhaf hatta adam gibi yürümegi unutmus, deyim uygunsa kicini sürüyerek ilerliyor.
Yorumlarlar;
- Daha dün devlet kadrolarina kapici girdi, bugün yürümesi bile degisti hayvanin. Müdür olsa maazallah tahtirevanla mi gelecekti?!

♥Anlatanlar: Itır Esen, Işık Yenersu, Işıl Yücesoy, Işın Karaca