Return to Website

Dance Way Web Forum

Visit the Dance Way Web Forum

Dance Topics and much more...

Post a new article at no cost for the world to see!

Dance Way Web Forum
Start a New Topic 
Author
Comment
Erzurumlu CIRIK, pazara topal eşegini satmak için götürür fakat aliciyi kandirmak amaciyla eşe

Erzurumlu CIRIK, pazara topal eşegini satmak için götürür fakat aliciyi kandirmak amaciyla eşegin tirnagina bir çivi çakar. Esege bir Kayserili müsteri çikar. Kayserili ayaktaki çiviyi görür, "içinden çiviyi çikaririm eşek düzelir," diye düsünür. Parayi verir eşeği alır. Erzurumlu CIRIK, ertesi gün sagda solda övünür: "Siz Kayserililer açik gözlüyüz diye övünürsünüz, esek anadan dogma sakatti¨, o çiviyi ben çaktim aliciyi aldattim!"
Duyanlar, esegi alan Kayserili'ye kosup anlatirlar. Kayserili eline dizine vurur:
- Tuh yahu, emeklerime yazik oldu; o kadar alin teri döktüm, ugrastim, gercek paraya benzetmek icin!
In memory of Lady Peggy ZINA from Tselaniki-GREECIA
♥Anlatanlar: Cafer Atalay, Cahide Sonku, Cahit Gök, Cahit Irgat, Cahit Kaşıkçılar, Can Gürzap, Can Kolukısa, Canan Hoşgör, Canan Sanan, Canan Öztürk, Candan Sabuncu, Candaş Çetinkaya, Hale Caneroğlu, Cansel Elçin, Cansu Dere, Cavidan Dora, Celal Tak, Celal Yonat, Celile Toyon, Cem Davran, Cem Emüler, Cem Erman, Cem Gürdap, Cem Kurtoğlu, Cem Özer, Cemal Hünal, Cemal Toktaş, Cemal Şan, Cengiz Bozkurt, Cengiz Coşkun, Cengiz Keskinkılıç, Cengiz Küçükayvaz, Cengiz Nezir, Cengiz Sezici, Cengiz Tangör, Cenk Koray, Cenk Tunalı, Ceren Erginsoy, Ceren Moray, Ceren Soylu, Cevahir Civelek, Cevat Kurtuluş, Ceyda Ateş, Ceyda Düvenci, Ceyhun Yılmaz, Cezmi Baskın, Cihan Ünal, Cihat Tamer, Civan Canova, Coşkun Göğen, Cüneyt Arkın, Cüneyt Gökçer, Cüneyt Türel, Cüneyt Vural

•*¨`*•. (¯`v´¯ (¯`v´¯ .•*¨`*•
. . . •*¨`*•.¸(¯`v´¯ ¸.•´*¨`*•

Özlü sözler:
Gülmece Profesörü Sapsayın E k r e m T O S diyor ki;
Şu anda dünya genelinde her 100 kişiden 35'i uyuyor (ayakta uyuyanlar dahil), 10'u birşeyler yiyor (halt yiyenler dahil), 25'i çalışıyor (öyle görünenler dahil), 15'i sex yapıyor (31 çekenler dahil), 10'u araba sürüyor(şöförün arkasindakiler dahil), 4'ü birşeyler okuyor (ders çalışanlar dahil), 3 tane salak elinde telefondan sms okuyor! Yalnızca ve yalnızca aklı başında olan biri de burada benim ilaç gibi gelen fıkramı susuz sindirmege çalışıyor.

•*¨`*•. (¯`v´¯ (¯`v´¯ .•*¨`*•
. . . •*¨`*•.¸(¯`v´¯ ¸.•´*¨`*•