Return to Website

Dance Way Web Forum

Visit the Dance Way Web Forum

Dance Topics and much more...

Post a new article at no cost for the world to see!

Dance Way Web Forum
Start a New Topic 
Author
Comment
İspanya'da tatilini geçiren Sarikamisli Memi, restoranda tipik bir İspanyol yemeği yemek istemi

İspanya'da tatilini geçiren Sarikamisli Memi, restoranda tipik bir İspanyol yemeği yemek istemişti. Listeyi uzun uzun inceledi. Cojano adı dikkatini çekti. Ne olduğu hakkında hiçbir fikri yoktu. Parmağını basıp, garsona işaret etti.Garson bir tabak içerisinde yemeğini getirdi.Nefis bir şeydi ama içindekinin ne olduğunu çıkaramadı.Bir çeşit etti ana ne?...Garsonu çağırdı ve sordu...Garson anlattı :
-Bugün boğa güreşlerine gittiniz mi bayım?
-Evet...
-İşte bu yediğiniz yemek bugün arenada ölldürülen boğanın yumurtalıklarından yapıldı.
Memi ertesi gün gene aynı restorana gitti.Tadı damağında kalan yemeği Cojano'yu bir kez daha istedi.Lezzetle yedi. Artık ahbap oldukları garson hatır sormaya geldi :
-Nasıl memnun kaldınız mı bayım?
-Kaldım kalmasına ama bir şey dikkatimi çekti. Dün yediğim Cojano biraz daha büyüktü gibi geldi bana.
Garson başını iki yana salladı :
-Her zaman boğa kaybetmez bayım...

♥Bunu ilk anlatanlar: Zafer Algöz, Zafer Ergin, Zafer Önen, Zara, Zekai Müftüoğlu, Zeki Demirkubuz, Zeki Sezer, Zeliha Berksoy, Zerrin Arbaş, Zerrin Egeliler, Zerrin Özer, Zerrin Sümer, Zerrin Tekindor, Zeynep Aksu, Zeynep Aktuğ, Zeynep Beşerler, Zeynep Değirmencioğlu, , Zeynep Erkekli, Zeynep Eronat, Zeynep Gülmez, Zeynep Irgat, Zeynep Tedü, Zeyno Günenç, Zihni Göktay, Zihni Küçümen, Zihni Rona, Zilan Odabaşı, Ziya Kürküt, Zuhal Gencer, Zuhal Topal, Zuhal Yalçın, Züli Aladağ, Zümrüt Cansel ve şimdi de ben; yaani...

•*¨`*•. (¯`v´¯ (¯`v´¯ .•*¨`*•
. . . •*¨`*•.¸(¯`v´¯ ¸.•´*¨`*•