Return to Website

Dance Way Web Forum

Visit the Dance Way Web Forum

Dance Topics and much more...

Post a new article at no cost for the world to see!

Dance Way Web Forum
Start a New Topic 
Author
Comment
Akşamdan kalma Keş Abdullah, büyük bir başağrısı ile sabah uyanmış. Zorlukla gözlerini a

Akşamdan kalma Keş Abdullah, büyük bir başağrısı ile sabah uyanmış. Zorlukla gözlerini açıp, yerinden doğrularak, şöyle bir etrafına bakınmış. Komodinin üstünde bir bardak su ve iki aspirin duruyor. Yatağın ayakucundaki sandalyede elbiseleri temiz ve ütülenmiş. Aspirinleri içerken, komodindeki not dikkatini çekmiş; "Sevgilim, günaydın. Kahvaltın mutfakta. Ben alışverişe çıkıyorum, erken dönerim. Seni seviyorum". Kalkıp, giyinmiş ve kahvaltı için mutfağa gitmiş. Bakmış oğlu oturmuş, kahvaltı ediyor. Masada da kendi servisi ve gazeteleri duruyor. Oturmuş, kahvaltısına başlamış ve oğluna sormuş;
- Evlat, dün gece ne oldu, biliyor musun??
- Evet, dün gece saat 3'ü geçiyordu, sarhoş olarak eve geldiğinde. Önce koridordaki sandalyeyi devirdin, ardından kustun, daha sonra da odanın kapısına kafanı çarptın, bir gözün morardı. Adam, şaşırmış vaziyette:
- Anlayamadım. O zaman niye herşey temiz, kahvaltı hazır ve gazetem alınmış?
- Onu mu soruyorsun. Annem seni sürükleyerek yatak odasına götürüp, pantalonunu çıkarmaya çalıştığında, "Bayan, beni yalnız bırakın, ben evli bir adamım" dedin.

♥Anlatanlar: Gafur Uzuner, Galip Erdal, Gamze Özçelik, Gani Rüzgar Şavata, Gazanfer Özcan, Genco Erkal, Giray Alpan, Gonca Vuslateri, Goncagül Sunar, Gökhan Atılmış, Gökhan Güney, Gökhan Mete, Gökhan Tepe, Göksel Arsoy, Göksel Kortay, Gökçe Özyol, Gönül Bayhan, Gönül Yazar, Gönül Ülkü Özcan, Görkem Yeltan, Gözde Kansu, Güçlü Yalçıner, Gül Erda, Gül Gülgün, Gülay Pınarbaşı, Gülcan Arslan, Gülen Kıpçak, Gülenay Kalkan, Güler Ökten, Gülgün Erdem, Gülhan Tekin, Gülistan Güzey, Gülse Birsel, Gülsen Tuncer, Gülseren Gürtunca, Gülsüm Kamu, Gülşen Bubikoğlu, Güner Sümer, Güner Özkul, Güngör Bayrak, Güngör Gün, Gürdal Tosun, Gürgen Öz, Gürkan Uygun, Gürol Güngör, Güven Hokna, Güven Kıraç, Güzin Çorağan, Güzin Özipek, Güzin Özyağcılar

•*¨`*•. (¯`v´¯ (¯`v´¯ .•*¨`*•
. . . •*¨`*•.¸(¯`v´¯ ¸.•´*¨`*•

*+*
Adı saklı Lapon bilgesi der ki;
Acı, örgütlenmeği tetikler

*+*
Adı saklı Lapon bilgesi der ki;
İlk bakışta aşk olanaklıdır; gelgelelim, bu işe öteki duyuların, örneğin kulaklar, sonradan ne renk oy kullanacaklar...