Return to Website

Dance Way Web Forum

Visit the Dance Way Web Forum

Dance Topics and much more...

Post a new article at no cost for the world to see!

Dance Way Web Forum
Start a New Topic 
Author
Comment
Dağıstanlılar kavga etmeyi çok severler. Bir gün Rus’un biri Dağıstanlının arabasına ça

Dağıstanlılar kavga etmeyi çok severler. Bir gün Rus’un biri Dağıstanlının arabasına çarpar. İçinden 3 Dağıstanlı çıkar ve adama: "Kavga edecegiz" der. Rus: "Abi affet özür diliyorum"
- Yok biz kavga edecez
- Abi polis çağıralım hata kiminse ödesinn
- Yok biz ille de kavga edecegiz.
- Tamam abi ben sizin hasarı ödiyim kavga etmeyelim
- Yok baba, kaçarı yok, biz kavga edecez
- Abi ben sizin hasarı ödiyim alın araba dda sizin olsun
- Mümkünatsız... Biz kavga edecez!!!
- Abi tamam ama böyle kavga olur mu? 3’e 11 olmaz valla
Dağıstanlı lideri yanındaki arkadaşına döner ve:
- Geç lan sen karşıya, kavga edecez..

TEMPORARY

♥Anlatanlar: Fadik Sevin Atasoy, Fahriye Evcen, Faruk Peker, Fatih Koyunoğlu, Fatih Özkul, Fatih Ürek, Fatma Girik, Fatmagül SATILMIS, Fatma Karanfil, Fatma Murat, Fatma Toptaş, Fatoş Balkır, Fatos ÌNCEGÜZEL, Fatoş Sezer, Ferdi Akarnur, Ferdi Merter, Ferdi Tayfur, Ferhat Yılmaz, Feri Cansel, Feride Çetin, Feridun Çölgeçen, Feridun Karakaya, Feridun Şavlı, Ferih Egemen, Feriha Tevfik, Feyzi Tuna, Figen Han, Fikret Hakan, Fikret Kuşkan, Filiz Taçbaş, Fırat Tanış, Fırat Çelik, Fulden Uras, Funda Şirinkal, Furkan Kızılay, Furkan Palalı, Füsun Demirel, Füsun Erbulak

•*¨`*•. (¯`v´¯ (¯`v´¯ .•*¨`*•
. . . •*¨`*•.¸(¯`v´¯ ¸.•´*¨`*•

*+*
Adı saklı Lapon bilgesi der ki;
İlk orgazmımda ölüyorum sanarak şaşırıp korkmuştum; son nefesimde orgazm oluyorum dersem şaşırıp korkabilirsiniz...

*+*
Adı saklı Lapon bilgesi der ki;
İnanmadığın birşeyi bir başkasına aktarırken onun bundan etkilenip bir rol yükümlenmesini bekleyeceğine, kendin öncelikle tiyatro dersleri almağı denemelisin