Return to Website

Dance Way Web Forum

Visit the Dance Way Web Forum

Dance Topics and much more...

Post a new article at no cost for the world to see!

Dance Way Web Forum
Start a New Topic 
Author
Comment
Amerikan Negro baskanlarindan (baska Negro baskan yok zaten) Barack OBAMA, yeni yapilan gökdelende

Amerikan Negro baskanlarindan (baska Negro baskan yok zaten) Barack OBAMA, yeni yapilan gökdelende otururken bir telefon;
- Ben ölmedim; yasiyorum!
- Well! Kimsin yav, sesinden cikaramadim!
- Obama Bin DANDIN!
- Fucck!
- Heyecanlanma sekerim; sana bir iyi bir de kötü haberim var, önce hangisini duymak istersin?
OBAMA;
- Ìyi haberi söyle, deyince.
- Teslim olmak üzere Amerika'ya geliyorum demis.
- Very nice! Kötü haber ne lan?
- Oturdugun götdelen üstünde som turum bu; uçakla geldim!
Başkalarının seni ezmesine izin verme ehliyet al, sen onları ez…

•*¨`*•. (¯`v´¯ (¯`v´¯ .•*¨`*•
. . . •*¨`*•.¸(¯`v´¯ ¸.•´*¨`*•

Love is an obsessive delusion that is cured by marriage. -- Dr. Karl Bowman

obsessive (b-se-siv) = kafayý takmýþ, sabit fikir halinde... delusion (dil-yu:-jýn) = hayal, hülya, vehim, kuruntu, bir çeþit delilik... illusion = yanýlsama, yanlýþ görme, hayal görme...

Love is being stupid together. -- Paul Valery

disillusionment (dizil-lyu-jýnmýnt) = hayal kýrýklýðýna uðramak, hayallerini yitirmek, pembe gözlüklerin kýrýlmasý

♥Anlatanlar: İbrahim Büyükak, İbrahim Tatlıses, İbrahim Çelikkol, İdil Fırat, İdil Üner, İhsan Bilsev, İhsan Devrim, İhsan Gedik, İhsan Yüce, İlhan Kilimci, İlkay Saran, İlker Aksum, İlker Ayrık, İlker Kızmaz, İlker Kurt, İlker İnanoğlu, İlyas Salman, İpek Bilgin, İpek Tenolcay, İpek Tuzcuoğlu, İpek Yaylacıoğlu, İpek Özkök, İrfan Atasoy, İsmail Düvenci, İsmail Galip Arcan, İsmail Hacıoğlu, İsmail Hakkı Sunat, İsmail Hakkı Şen, İsmet Ay, İsmet Üstekin, İstemi Betil, İştar Gökseven, İzzet Çivril,İzzet Günay