Return to Website

Dance Way Web Forum

Visit the Dance Way Web Forum

Dance Topics and much more...

Post a new article at no cost for the world to see!

Dance Way Web Forum
Start a New Topic 
Author
Comment
View Entire Thread
YOLSUZLUK İDDİALARI: "İKTİDAR YOZLAŞTIRIR" Times Erdoğan hakkındaki yolsuzluk iddialarını

YOLSUZLUK İDDİALARI: "İKTİDAR YOZLAŞTIRIR"
Times Erdoğan hakkındaki yolsuzluk iddialarını "İktidar yozlaştırır" başlıklı bir başyazısında da ele alıyor. 'Laik Türkiye’nin başbakanın kayırmacı tavırlarını cezalandırma şansı var" denilen başyazıda, makalede 10 yıldan uzun bir süredir ilk kez Recep Tayyip Erdoğan'ın bir seçim kaybetmeye yakın olabileceği söyleniyor ve bunun hem Türkiye, hem de komşuları için iyi bir şey olacağı vurgulanıyor.

Times'ın başyazısı şöyle devam ediyor;
"Bir yıl önce Türkiye'nin frenlenemeyen başbakanı Batı'ya olağandışı gibi görünen bir sorun çıkardı. Popüler, demokratik yollardan seçilmiş ve ekonomide çok başarılı bir liderin tırmanan İslamcılığına nasıl yanıt verilmeli? Erdoğan artık o kadar da özel görünmüyor. Hala büyük ekonomik büyümeye işaret edebilir. Ama bu göz korkutucu derecedeki çok yakından idaresi sayesinde olduğu kadar, buna rağmen de olabilir. Artık iddia edemeyeceği şey de ahlaki üstünlük. Geçen yaz 11 kişinin öldüğü, binlerce kişinin de yaralandığı çatışmalarda, İstanbul'daki barışçıl protestoculara karşı güç kullanıp, bir çadır kenti dümdüz etti."

"Telefon konuşmalarında adalet bakanından laik bir rakibine karşı soruşturmayı hızlandırmasını istediği duyuldu. Yandaşları üzerinden milyonlarca dolarlık yolsuzluk iddialarıyla ilişkilendirildi. Buna 2,5 milyar Dolarlık köprü projesi de dahil” diyen gazete, "Erdoğan'ın yolsuzluk iddialarını soruşturan, yüzlerce yargıç ve binlerce polisin kovulmasını ya da görev yerinin değiştirilmesini ayarladığını" da söylüyor.

“KENTLİ LAİKLER ÖFKELİ”
Gazete makaleye şöyle son veriyor;
"Son olarak da iktidarına karşı çıkan ABD'deki bir din adamının zarar veren iddialarını yaymak için kullanıldığından Facebook ve Youtube'u kapatma tehdidinde bulundu. Erdoğan kirli oyunların kurbanı olabilir. Öyleyse şimdiye kadar bunun bu işin ayrılmaz bir parçası olduğunu öğrenmiş olmalı. Anadolu'daki esaslı Müslüman desteği sayesinde üç kez, özgür ve adil olarak değerlendirilen seçimleri kazandı. Bu destek her zamanki kadar güçlü, ama laik kentli rakipleri de her zamankinden daha öfkeli. Bu ayki yerel seçimlerde bunu gösterme şansları olacak. Eski kalesi İstanbul'u kaybetmek yüzüne atılacak yararlı bir tokat olur."

http://www.kemalistgazete.com/dunya/o-bir-vatan-haini-ve-asilacak-h19481.html
http://www.millibirlikhaber.com/wp-content/uploads/h254-624x360.jpg
TV'de tartışmacı uzmanlardan Behiç AKMAN diyor ki: Ne halka güveniyor hırsız iktidar ne de stokladıkları kirli servetin rüşvet kudretine; NATO'ya güveniyorlar... Diplomatik koridorlarda; Saudi siyon ülkesinden "Bize sığın amma altınları da TelAviv'de bırakma; gemiyle bu yana al gel" çağrısı fısıldanıyor...

https://tr-tr.facebook.com/MiLYONLARIZ?filter=1#TV NetEurope kanalında "Direnenler: Fişlenenler, dışlananlar, zehirli biberli fişekle raslantısal-?!?!?!- kör edilenler, temizlenenler" programında gösterilen belgeler: Global emperyalizme karşı globalize tepkilere tanık oluyoruz.... Somut örnek, gizli sadist hareketlerin kiralık elemanların kendi dillerinden "itirafları"; aktarmalardan seçmeler:

Halabja Halepçe /16 mart 1988 Halabja-kitlekırımı, "performe CoaliZional Work" kategorisinden bir vicdansız provokasyondur.
It was been realized by the Jewish pilots of USA&ZOG Airplanes, which completely been utrusted Sarin gas in the NATO-base-Incirlik Tur CIA ...
16 Mars 1988 Halepçe katliamı İncirlik'ten uçan Yahudi pilotlar tarafından gerçekleştirilen klasik KoaliSiyonal çalışmasıdır
http://prague.tv/forum/set-free-saddam-hussein-:5060
http://www.drizzten.com/blog/2002/11/george_washington_not_an_antis.html
http://www.stefan-tcholakov.com/index.php?year=2008&id=6019&p=artiklarse&title=Posted+on+Mar+8%2C+2008%2C+11%3A34+AM

Yahudiler yaktı Iraklıları, Saddam suçlandı çünkü medya, polit-oroxpularla dolu bir batakhanedir. İncirlik'ten kalkan NATO uçakları bombaladı Kürtleri. Kürt mağdurlar suçlandı TurCIA medyasında çünkü böyle bir medyada gerçek gazetecilik yok ki gazetecilik onuru diye bir kavram aransız. NATO, teröristler soktu Suriye'ye; insanlar kitlesel soykırıma uğradılar, AKP sevindi çünkü kanlı silah sermayesinden kirli bir pay aldılar. Halepçe'de kimyasal kullananlar kimlerse S